Kategorie

Growboxy / namioty uprawowe 

187 produktów

Kategorie

Growboxy / namioty uprawowe

Growboxy / namioty uprawowe

Profesjonalne namioty uprawowe do hodowli roślin

Zastanawiasz się nad domową hodowlą roślin? Chcesz zamówić starannie wykonane pomieszczenie uprawowe? Świetnie trafiłeś! Nie ma znaczenia czy zajmujesz się uprawą roślin amatorsko czy profesjonalnie. W naszym internetowym growshopie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria, które pomogą Ci kompleksow...

Profesjonalne namioty uprawowe do hodowli roślin

Zastanawiasz się nad domową hodowlą roślin? Chcesz zamówić starannie wykonane pomieszczenie uprawowe? Świetnie trafiłeś! Nie ma znaczenia czy zajmujesz się uprawą roślin amatorsko czy profesjonalnie. W naszym internetowym growshopie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o Twoją hodowlę w warunkach domowych. Grow box, czyli namiot uprawowy nie tylko ochroni Twoje rośliny przed, ale także pozwoli na stworzenie idealnych warunków do ich prawidłowego wzrostu.

Polecamy growboxy renomowanych marek takich jak Homebox, Secret Jardin, BudBox czy Growlab, ROYALROOM, DiamondRoom, Airontek, Herbgarden, Growspec namioty z białymi scianami ! 

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego w naszej propozycji znajdziesz growboxy różnej wielkości, dzięki czemu na pewno dobierzesz namiot uprawowy, który spełni Twoje wymagania. Ponadto oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które pozwolą Ci kompleksowo wyposażyć Twój growbox. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi torby do suszenia roślin, siatki do kształtowania i podtrzymywania roślin, a także tablice do montażu sprzętu w growboxie.

Każdy growbox został dokładnie sfotografowany i opisany, co z pewnością ułatwi Ci wybór. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych namiotów uprawowych – skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego growboxa. Oferujemy nie tylko namioty uprawowe, ale także bogaty asortyment akcesoriów i urządzeń niezbędnych do profesjonalnej uprawy roślin. Dlatego też, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybką i dyskretną wysyłkę. Zapraszamy!

Więcej »

Podkategorie

 • GROWSPEC

  Polska firma z Gliwic, produkująca oświetlenie oraz akcesoria do uprawy. Namioty w wersji białej growboxy bardzo solidnie wykonane. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest namiot z oknem rewizyjnym. Grube białe sciany zapewnią Państwu doskonały i dyskretny ogród, namioty Monster Garden to jeden z lepszych wyborów za solidną cene!

 • Herbgarden

  Growboxy namioty do uprawy w wersji silver oraz white otwierające się ku górze, wersja dla początkujących hodowców. Szeroki wybór rozmiarów od 35x35x90cm, 70x70x100cm po 240x120x200cm ! 

 • RoyalRoom

  Królewskie growboxy, solidne wykonanie grube ściany. Szeroki wybór namiotów royalroom. Od serii Classic, High po fireproof. Zaprszamy do zapoznania sie z szeroką gamą namiotów uprawowych RoyalRoom!

 • Hydro Shoot

  Namioty od rozmiaru 40x40 do 120x120 u podstawy.

 • Homebox
 • Garden High PRO
 • Secret Jardin
 • AIRONTEK
 • Akcesoria growbox


Product successfully added to the product comparison!