Categories

Advanced Hydroponics of Holland  

W 1993 r. Jay Jackson, założyciel i obecny dyrektor Advanced Hydroponics w Holandii, postanowił znaleźć alternatywę dla dostępnych wówczas nawozów, których używał on i wielu innych hodowców. Jay szukał formuły, która łączyłaby: łatwość użycia, wysoką wydajność i konkurencyjne ceny. Aby uzyskać rozwiązanie, Jay udał się do ekspertów w "Holenderskim Centrum Badań nad Nasionami Kwiatów" w holenderskim mieście Aalsmeer. Aby uczynić użycie tak prostym, jak to tylko możliwe, konieczne było przedstawienie składników w sposób umożliwiający łatwe mieszanie, tak aby każdy hodowca mógł z łatwością dostosować objętości najbardziej niezbędnych składników odżywczych zgodnie z ich potrzebami. Tak narodziła się Dutch Formula!

Jest to nawóz płynny składający się z trzech składników, które należy zmieszać w łatwym stosunku: 2: 1: 1 w okresie wegetacji, 1: 2: 1 w okresie przed kwitnieniem, a na końcu 0: 3: 1 w okres pełnego rozkwitu. Na początku nawozy zostały przetestowane przez Jaya wraz z wieloma innymi hodowcami. Wyniki były WYJĄTKOWE! Wyniki te nie były możliwe w przypadku dawnych nawozów. Po udoskonaleniu uruchomiono sklep detaliczny. W 1996 r. Holenderska formuła została zaprezentowana na targach w Niemczech, a najwyższej jakości nawozy holenderskie Formula wraz z rosnącym popytem doprowadziły do ​​rozpoczęcia działalności hurtowej w całej Europie.

Linia Dutch Formula została wkrótce rozszerzona o 100% całej naturalnej linii "Natural Power", która zawierała "Root Stimulator", enzymatyczny suplement o nazwie "Enzymy", GrowthBloom Stimulator o nazwie "Excellerator", a wreszcie produkt do dojrzewania o nazwie "Natural Power". Finał". Po "Natural Power" popularny "system Aqua" dotarł do linii hurtowni i dystrybutorów. Obecnie ponad 60 dystrybutorów w 22 krajach na całym świecie (w tym w Rosji i Japonii) dostarcza produkty Advanced Hydroponics of Holland, a liczba dystrybutorów i sklepów detalicznych wciąż rośnie. 

per page
Showing 1 - 12 of 23 items