Sale!
Bacterial No Mercy 50ml View larger

Bacterial No Mercy 50ml

Review(s)

BACTERIAL:

 • Download PDF
 • ajzu751

  ajzu751751
  Producent:

  New product


  45,00 zł (tax excl.)
  45,00 zł (tax incl.)

  BACTERIAL:

  Z tym pakietem dostajesz zliofilizowane (zamrożone i wysuszone) kultury mikroorganizmów. Po rozpuszczeniu preparatu w wodzie w przeciągu 24 godzin wyrosną miliardy bakterii azotowych. Mimo iż takie niepozorne, te azotowe bakterie są niezbędne dla całego życia na Ziemi włączając w to rośliny. Wraz z enzymami i pleśniami bakterie te przetwarzają odpady organiczne w przyswajalne ponownie przez rośliny substancje odżywcze.


  W celu wytworzenia dla twoich roślin odpowiedniego środowiska w podłożu opracowaliśmy ten biologiczny, godny zaufania i szybko działający produkt: Bacterial.


  Preparat Bacterial nie tylko stymuluje wzrost, ale ze względu na to, że bakterie azotowe są prawdziwymi "pożeraczami" odpadów, można także ograniczyć przepłukiwanie podłoża. Preparat Bacterial może być używany zarówno w systemach wodnych jak i biologicznych.
   
  Stosowanie w systemach wodnych.
  Preparat Bacterial wymaga około 24 godzin do wytworzenia maksymalnej ilości (miliardów) bakterii.
  Możesz dodać Bacterial bezpośrednio do beczki twojego systemu wodnego lub przygotować kulturę bakteryjną oddzielnie w wiadrze (10 l) wody (pH 5.7-8) w temperaturze pokojowej i dodać ją do beczki po 24 godzinach. Wystarczy użyć jedną lub dwie łyżki, choć przedawkowanie nie jest szkodliwe.


  Procedura nawożenia może pozostać niezmieniona a preparat Bacterial może być dodawany gdy zostanie to uznane za potrzebne. Regularne tygodniowe stosowanie Bacterial'u da najlepsze rezultaty. Podczas jego stosowania zwracaj uwagę na filtry w beczce gdyż stare systemy nawadniania mogą zostać przytkane przez pozostałości podłoża, w którym poprzednio żyły bakterie. (Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie Bacterial'u zawieszonego w beczce w nylonowej pończosze.)
   
  Bacterial jest także idealny do przemywania płytek, dzięki temu stworzysz zdrowsze środowisko dla swoich roślin.

  Jeśli musisz użyć środków grzybobójczych, zastosuj później Bacterial aby przywrócić odpowiednie środowisko. Nie należy używać środków grzybobójczych wkrótce po jego zasosowaniu gdyż w takim przypadku prawdopodobnie zostaną zabite tak potrzebne bakterie.


  Stosowanie w Bio-systemach.
  Zazwyczaj i najprościej dodać można Bacterial przez zmieszanie go z wodą służącą do nawadniania. Należy wymieszać jedną lub dwie łyżki preparatu z wiadrem wody (pH 6.2-7), poczekać 24 godziny i zastosować. Można także wymieszać zliofilizowane bakterie z podłożem hodowlanym roślin. Tygodniowe stosowanie Bacterial'u da optymalny rezultat.

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii