System wertykalny hydroponiczny Vakplast pionowy 1m2

Review(s)
 • Download PDF
 • ajzu3091

  ajzu30913091
  Producent:

  New product


  1 382,11 zł (tax excl.)
  1 700,00 zł (tax incl.)

  share:

  Model systemu wzrostu przeznaczony jest do korytarzy, recepcji, oraz bardzo małych, ciasnych pomieszczeń. Należy zabezpieczyć system poprzez przykręcenie go do ściany.

  Aparat hydroponiczny wykorzystujący technikę filmu odżywczego (technika NFT), posiadający pionowy system uprawy z grawitacyjnym przepływem wodę.

  W tym systemie nie ma żadnego medium, korzenie są umieszczane bezpośrednio w wodzie, która przepływa przez system nawadniający na całym obszarze każdego kolejnego kontenera, a także utlenia wszystkie korzenie bez światła (eliminuje tworzenie się glonów ).

  Dzięki temu projektowi zapewniona jest równomierna dostawa składników odżywczych do każdej rośliny w systemie.

  System ten jest w swojej kategorii,najlepszy, ponieważ jest najbardziej ekonomiczny, i  pozwala zwiększyć powierzchnię od około 2,5m² do powierzchni około 9m². Teoretycznie może być ponad trzykrotnie większy niż systemy poziome, daje 2,5 raza więcej plonów przy takim samym zużyciu energii. Jest także bardziej ekonomiczny jeśli chodzi o użycie światła, w którym każde światło oświetla obszar trzykrotnie większy niż systemy poziome.

  Dalsze cechy: łatwa konserwacja, zarówno podczas mieszania prostego roztworu odżywczego i jego kontroli, jak i dobrego dostępu do roślin w celu ich przeglądu, jak również podczas zbiorów. Kwestia odpadów w systemie wykorzystującym media stałe (glina, wełna mineralna, glina ...) jest zmniejszona, co stanowi korzyść finansową dla każdego zbioru, a także skraca czas potrzebny na pozbycie się odpadów lub oczyszczenie materiału wielokrotnego użytku. Jedynym odpadkiem jest system korzeniowy roślin, który po otwarciu pokrywki jest po prostu wyciągany i może być wykorzystany jako kompost.

  Dane techniczne:
  Zalecane oświetlenie: 1x 100 - 400W
  Moc pompy: 25 W
  Liczba boków: 1 sztuk
  Długość boku: 1000 mm
  Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 4 sztuki
  Zawartość zbiornika: 40 l
  Całkowita wysokość systemu: 1775 mm
  Zalecana przestrzeń:1000x1000x2000
  Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 1
  Realistycznie powierzchnia użytkowa: 1
  No customer reviews for the moment.

  Write a review

  Podobne produkty z kategorii