ZIEMIA KWIATOWA BIOBIZZ ALL MIX 50L View larger

Ziemia kwiatowa Biobizz All mix 50L

Review(s)
 • Download PDF
 • ajzu299

  ajzu299299
  Producent:

  New product


  70,09 zł (tax excl.)
  75,70 zł (tax incl.)

  Doskonale wyważone i łatwe w użyciu podłoże

  Co to jest All·Mix?

  All·Mix dosłownie zrobi to wszystko za Ciebie – tworząc optymalne środowisko do rozwoju roślin przez cały rok.

  Ta silnie nawożona mieszanka podłoża emuluje żyzną glebę zewnętrzną z pełnym mikroaktywnym ekosystemem. Został zaprojektowany tak, aby miał wystarczającą ilość składników odżywczych, aby utrzymać bujny wzrost przez kilka tygodni, bez konieczności dodawania dodatkowego nawozu.

  Wartości pH i EC

  Produkty Biobizz zawierają wyłącznie naturalne elementy organiczne, a nie sole mineralne, takie jak magnez czy siarczany, które można znaleźć w nawozach syntetycznych. Daje to All·Mix wysoką wartość przewodności elektrycznej (EC). I chociaż jego organiczne elementy są niemożliwe do zmierzenia, mają system samoregulacji, który pomaga utrzymać wartości pH na prawidłowym poziomie.

  Jak tego użyć?

  Używając All·Mix po raz pierwszy, zwilż go wodą i odstaw na 36 godzin. Daje to aktywnemu nawozowi Pre·Mix i mikroorganizmom znajdującym się w podłożu szansę na rozpoczęcie działania swojej magii, zanim rośliny wejdą do środka.

  Utrzymuj glebę przez cały czas lekko ciepłą – jeśli jest zbyt chłodno, aktywność drobnoustrojów zwalnia, co utrudnia wzrost roślin. Chcesz również, aby gleba wyschła między każdym podlewaniem. Ponieważ, gdy substrat All·Mix wysycha, dostaje się świeże powietrze, które pomaga glebie oddychać.

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii