Categories

CERAMIC METAL HALIDE LIGHT (CMH LEC) 

CO TO JEST CMH? ŚWIATŁO CMH to bardzo podobne źródó światła co HPS czy MH , ale zamiast używać kwarcu używaany ceramicznej lampy łukowej, bardzo podobnej do tej, która jest używana w lampach HPS. Dlatego często nazywane są "ceramicznymi metal halogenkami " CMH i mają pewne wyraźne zalety! W porównaniu ze zwykłymi żarówkami MH, lampy tego typu emitują bardziej naturalny kolor, wytwarzają więcej światła na wat i dłużej. Wiem, że to może być dezorientujące, ale postaram się wyjaśnić wszystkie terminy, które mówią o ceramicznym metalohalogenku, rosną światła do uprawy roślin Ceramiczny metalohalogenek (CMH) - światło metalohalogenkowe, które wykorzystuje ceramiczną rurę łukową Metaliczny halid w wypalaniu ceramiki (CDM) - inny termin dla tej samej technologii CMH) wyostrza światło jest marką (znakiem towarowym) dla modelu rosnącego światła, które wykorzystuje ceramiczną technologię metalohalogenkową. Jednakże termin "CMH" zaczyna być znanym już growerom terminem Ceramic Metal Halide (CMH), ponieważ oba odnoszą się do tej samej technologii. CMH staje się bardzo popularne prawdopodobnie dlatego, że przypomina "LED" które zostały okrzyknięte jako rosnące światło przyszłości, aż do teraz! Jednak CMH posiada wiele więcej zalet.

Subcategories

 • CMH Lighting Accessories

  W kategorii znajdziecie niezbędne rzeczy do złożenia zestawów oraz akcesoria BHP. Pamiętaj o wzroku!

 • BALLAST FOR CMH / CMD

  W kategorii zasilanie magnetyczne, półelektroniczne oraz w pełni elektroniczne do lampy CMH / CMD 315W oraz double ended CMH 630W

 • CMH CMD LIGHTING KIT

  Kompletne zestawy gotowe do działania oświetlenie CMH 315 oraz 630W, odpowiedniki HPS 600 oraz ponad hps 1000w !

  Zestawy elektroniczne okablowane, magnetyczne bez kabli!

  W komplecie żarówki : LUMATEK CMH 42k lub 32K, Lumii 4200K SOLAR, Philips CMH, PHYTOLITE CMH AGRO 3080K, GIB 42k oraz 32K !

 • CMH LEC BULBS
per page
Showing 1 - 24 of 77 items