Reduced price! Atami Awa Leaves + Max A+B View larger

Zestaw Atami Hydro Awa A+B 4x1L

Review(s)

Atami Awa Leaves A+B 

Awa Max A+B

4x1L zestaw do hydroponiki 

1631
Producent:

New product

95,80 zł


79,83 zł (tax excl.)
86,22 zł (tax incl.)

-10%

share:


ZESTAW DO HYDROPONIKI ATAMI AWA 4x1L


Atami Awa Leaves 2x1L (wzrost)


Nawóz na wzrost został opracowany specjalnie przez Atami na systemach Wilma, NFT(DWC) AWA Leaves A + B reguluje pH, co oznacza, że praktycznie nie wymaga regulatorów , co z kolei skutkuje rośliny rosną szybciej iw sposób bardziej zrównoważony. Dzięki kompleksowej skorygowanej formuły AWA Leaves A + B, Nawozy gwarantuja optymalne rozwiązanie odżywianie podczas całej fazy wzrostu.

Zastosowanie:
Wymieszać równe części ATA AWA Leaves A + B w wodzie do stosowania w fazie kwitnienia. Preferowana temperatura wody: 21-25 C. Działa fantastycznie w połączeniu z Bloombastic !!Atami Awa Max A & B (kwitnienie) 2x1L


nawóz na kwitnienie został opracowany specjalnie przez Atami na systemach Wilma, NFT(DWC) AWA Max A + B reguluje pH, co oznacza, że praktycznie nie wymaga regulatorów , co z kolei skutkuje rośliny kwitnące szybciej iw sposób bardziej zrównoważony. Dzięki kompleksowej skorygowanej formuły AWA Max A + B, Nawozy gwarantuja optymalne rozwiązanie odżywianie podczas całej fazy kwitnienia.

Zastosowanie:
Wymieszać równe części ATA AWA Max A + B w wodzie do stosowania w fazie kwitnienia. Preferowana temperatura wody: 21-25 C. Działa fantastycznie w połączeniu z Bloombastic !!


Te dwa nawozy zapewnią bujny wzrost Twoich roślin w systemach hydroponicznych, oraz ekstremalnie szybkie kwitnienie. UWAGA !! Promocja do wykorzystania zapasów

No customer reviews for the moment.

Write a review
Zestaw Atami Hydro Awa A+B 4x1L

Zestaw Atami Hydro Awa A+B 4x1L

Atami Awa Leaves A+B 

Awa Max A+B

4x1L zestaw do hydroponiki 

Customers who bought this product also bought:

Podobne produkty z kategorii