Atami Awa Leaves + Max A+B View larger

Zestaw Atami Hydro Awa A+B 4x1L

Review(s)

Atami Awa Leaves A+B 

Awa Max A+B

4x1L zestaw do hydroponiki 

 • Download PDF
 • ajzu1631

  ajzu16311631
  Producent:

  New product


  88,70 zł (tax excl.)
  95,80 zł (tax incl.)

  share:


  ZESTAW DO HYDROPONIKI ATAMI AWA 4x1L


  Atami Awa Leaves 2x1L (wzrost)


  Nawóz na wzrost został opracowany specjalnie przez Atami na systemach Wilma, NFT(DWC) AWA Leaves A + B reguluje pH, co oznacza, że praktycznie nie wymaga regulatorów , co z kolei skutkuje rośliny rosną szybciej iw sposób bardziej zrównoważony. Dzięki kompleksowej skorygowanej formuły AWA Leaves A + B, Nawozy gwarantuja optymalne rozwiązanie odżywianie podczas całej fazy wzrostu.

  Zastosowanie:
  Wymieszać równe części ATA AWA Leaves A + B w wodzie do stosowania w fazie kwitnienia. Preferowana temperatura wody: 21-25 C. Działa fantastycznie w połączeniu z Bloombastic !!  Atami Awa Max A & B (kwitnienie) 2x1L


  nawóz na kwitnienie został opracowany specjalnie przez Atami na systemach Wilma, NFT(DWC) AWA Max A + B reguluje pH, co oznacza, że praktycznie nie wymaga regulatorów , co z kolei skutkuje rośliny kwitnące szybciej iw sposób bardziej zrównoważony. Dzięki kompleksowej skorygowanej formuły AWA Max A + B, Nawozy gwarantuja optymalne rozwiązanie odżywianie podczas całej fazy kwitnienia.

  Zastosowanie:
  Wymieszać równe części ATA AWA Max A + B w wodzie do stosowania w fazie kwitnienia. Preferowana temperatura wody: 21-25 C. Działa fantastycznie w połączeniu z Bloombastic !!


  Te dwa nawozy zapewnią bujny wzrost Twoich roślin w systemach hydroponicznych, oraz ekstremalnie szybkie kwitnienie. UWAGA !! Promocja do wykorzystania zapasów

  No customer reviews for the moment.

  Write a review
  Zestaw Atami Hydro Awa A+B 4x1L

  Zestaw Atami Hydro Awa A+B 4x1L

  Atami Awa Leaves A+B 

  Awa Max A+B

  4x1L zestaw do hydroponiki 

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii