Atami Awa Leaves + Max A+B View larger

Zestaw Atami Hydro Awa A+B 4x1L

Review(s)

Atami Awa Leaves A+B 

Awa Max A+B

4x1L zestaw do hydroponiki 

 • Download PDF
 • ajzu1631

  ajzu16311631
  Producent:

  New product


  88,70 zł (tax excl.)
  95,80 zł (tax incl.)


  ZESTAW DO HYDROPONIKI ATAMI AWA 4x1L


  Atami Awa Leaves 2x1L (wzrost)


  Nawóz na wzrost został opracowany specjalnie przez Atami na systemach Wilma, NFT(DWC) AWA Leaves A + B reguluje pH, co oznacza, że praktycznie nie wymaga regulatorów , co z kolei skutkuje rośliny rosną szybciej iw sposób bardziej zrównoważony. Dzięki kompleksowej skorygowanej formuły AWA Leaves A + B, Nawozy gwarantuja optymalne rozwiązanie odżywianie podczas całej fazy wzrostu.

  Zastosowanie:
  Wymieszać równe części ATA AWA Leaves A + B w wodzie do stosowania w fazie kwitnienia. Preferowana temperatura wody: 21-25 C. Działa fantastycznie w połączeniu z Bloombastic !!  Atami Awa Max A & B (kwitnienie) 2x1L


  nawóz na kwitnienie został opracowany specjalnie przez Atami na systemach Wilma, NFT(DWC) AWA Max A + B reguluje pH, co oznacza, że praktycznie nie wymaga regulatorów , co z kolei skutkuje rośliny kwitnące szybciej iw sposób bardziej zrównoważony. Dzięki kompleksowej skorygowanej formuły AWA Max A + B, Nawozy gwarantuja optymalne rozwiązanie odżywianie podczas całej fazy kwitnienia.

  Zastosowanie:
  Wymieszać równe części ATA AWA Max A + B w wodzie do stosowania w fazie kwitnienia. Preferowana temperatura wody: 21-25 C. Działa fantastycznie w połączeniu z Bloombastic !!


  Te dwa nawozy zapewnią bujny wzrost Twoich roślin w systemach hydroponicznych, oraz ekstremalnie szybkie kwitnienie. UWAGA !! Promocja do wykorzystania zapasów

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii