Sale!
124 View larger

Nawóz organiczny Guanokalong ekstrakt 1L

Review(s)

-Guanokalong to 100% organiczny nawóz ( Bat Guano

 • Download PDF
 • ajzu340

  ajzu340340
  Producent:

  New product


  36,94 zł (tax excl.)
  39,90 zł (tax incl.)

  share:

  -Guanokalong to 100% organiczny nawóz ( Bat Guano )
  -pojemność: 1 litr (NPK: 2,0 - 0,5/15 - 2,0)
  -do zastosowania w glebie, kokosie oraz hydroponice zarówno na indoor jak i outdoor
  -przyspiesza ukorzenianie i wzrost kwiatów, POPRAWIA SMAK
  -poprawia strukturę korzenia, stabilizuje poziom pH gleby jednocześnie zwiększając odporność rośliny
  -Stosowanie oraz dawkowanie w opisie szczegółowym.
  -SKŁAD:
  N = 2% P2O5 = 0,5% K2O = 2% S = 0,2% Ca / Mg = 1%
  mg / kg
  Cu = 15 Zn = 20 Cl = 100


  STOSOWANIE:
  (PRZED UŻYCIEM WSTRZĄSNĄĆ) :
  ukorzenione klony: 5-10ml/l ,
  wzrost: 10-20ml/l (max50) ,
  kwitnienie: 10-30ml/l (max100)
  Raz w tygodniu dodawać do wody do podlewania


  Guanokalong – 100% naturalny nawóz nietoperzy. Nietoperze żerują w dżungli, żywiąc się robactwem i dojrzałymi owocami, do których człowiek nigdy nie miał dostępu. Za pomocą Guanokalong można sprawić, by Twój ogród również przypominał dżunglę. To znakomita odżywka do organicznej uprawy roślin.

  Jak używać Guanokalong? Guanokalong zawiera unikalną, bogatą mieszaninę makro- i mikroelementów oraz enzymy. Makroelement P, fosfor, jest obecny w dużej ilości. Wszystkie minerały uwalniają się stopniowo, więc korzeniom nie grozi uszkodzenie. Obfitość magnezu, wapnia i enzymy stymulują rozwój ziemnej flory bakteryjnej.

  Outdoor: Zaleca się, aby nawieźć ogród po zimie. Należy pamiętać, że piaszczyste gleby szybko się wypłukują. Granulki rozpuszczają się powoli, przez cały rok. Proszek uwalnia składniki odżywcze prędzej, w ciągu sześciu miesięcy. Zmieszaj Guanokalong z ziemią przed posadzeniem roślin. Jeśli rosną one już w podłożu, rozsyp nawóz i wapń po powierzchni i delikatnie przeczesz grabiami. Na początek użyj 50 g na 7 l ziemi na doniczkę, a na dworze 100-250 g. Można też zastosować 1 kg proszku na 100-250 litrów ziemi.

  Indoor: Guanokalong można wzbogacać wszystkie podłoża ziemne, tak nowe, jak i używane. Używaną można przemieszać z proszkiem Guanokalong. Mieszanie i namaczanie ziemi należy wykonać co najmniej tydzień przed sadzeniem. Kiedy roślinki są gotowe, podać 2 łyżki stołowe proszku przy łodydze i podlać.

  Guanokalong – ekstrakt poprawiający smak Ten płynny nawóz zawiera substancje odżywcze, które rośliny mogą bezpośrednio wchłonąć. Proszek jest przyswajany przez całe tygodnie. Ekstraktu używaj jako suplementu. Możesz dodawać go raz w tygodniu do wody, którą podlewasz. Codzienny nawóz zostanie w ten sposób uzupełniony o enzymy i mikroelementy. Brak tu konserwantów, hormonów, kwasów i cukrów. Produkt jest pakowany próżniowo; jest t znakomity dodatek do organicznych upraw.

  No customer reviews for the moment.

  Write a review

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii