Sale!
1L View larger

Canna Cure koncentrat 1L

Review(s)

Canna Cure 1L koncentrat : preparat ochronny + stymulator

 dawkowanie:

Na 1L wody 330ml koncentratu.

 

 

1430
Producent:

New product


79,00 zł (tax excl.)
79,00 zł (tax incl.)

share:CURE CANNA CANNA jest pierwszym produktem, który chroni Wasze rośliny przed szkodnikami i pleśnią, stymulując rozwój całej rośliny. CANNA CURE zaprezentowano podczas targów Spannabis w lutym 2011 roku i od tego czasu jest chwalony przez wielu użytkowników.Skuteczne przed szkodnikami

CANNA CURE jest motorem wzrostu i ochrony w specjalny sposób, będąc przyjazny dla środowiska jest również skuteczny przeciwko szkodnikom na roślinach. Za pomocą CANNA CURE pozwala roślin skoncentrować się na produkcji większych kwiatów i większej wydajności przejmując nadzór na walce ze szkodnikami i pleśnią
Laboratorium Badawcze CANNA Utworzyło w ten sposób unikalny produkt z wieloma funkcjami:

jest skuteczny przeciw szkodnikom ze środowiska naturalnego
pozwala na utrzymanie składników odżywczych przez liście i utrzymuje roślin w dobrym stanie,

Funkcjonowanie fizyczne

Poprzez wstrzyknięcie CANNA CURE preparat ten tworzy pół naturalną warstwę na rośliny, Która zapewnia, że ​​substancje odżywcze roślin, są przez nie wykorzystane w pełni . Ponadto przyczepność warstwy Canna Cure zapewnia, że ​​szkodniki zewnętrzne (przędziorki, mszyce) nie dostaną się do zewnętrznych warstw liścia.
Tygodniowy profilaktyczny oprysk z użyciem Canna CURE sprawia, że ​​szkodniki jak przędziorki, mszyce, mealybugs lub mączliki nie mogą wpływać na rośliny. Jeśli roślina jest już osłabiona, użyj CURE Canna Wielokrotnie poprzez wstrzyknięcie raz na 3 dni jest wystarczający do walki z plagą i zapewnia, że ​​znika. Grzyb pleśni w ten sposób nie dostanie więcej szans na atakowanie Twoich roślin.

CANNA CURE może być używany od początku wzrostu do zbiorów i jest idealny zarówno dla roślin jadalnych i ozdobnych. CANNA przez CURE przez coraz szersze wykorzystanie może zapobiec szkodnikom tuż przed zbiorami jest jeszcze szansa na uratowanie zaatakowanej mocno rośliny.
Dostępność składników pokarmowych

CANNA CURE utrzymuje rośliny zdrowe, czyste i błyszczące. Zapewnia to optymalną fotosyntezę. W ten sposób roślina może skupić się na produkcji najlepszych jakościowo owoców i kwiatów. W połączeniu z aktywnym CANNABOOST szybsza i lepsza jakościowo produkcja owoców i kwiatów. Dostępność składników pokarmowych dla roślin jest bardzo ważna dla dobrych wyników. CANNA zapewnia dostępność tych składników w połączeniu z CURE CANNA, Canna boost Accelerator Canna CANNA PK 13/14 i Cannazyme.Zapewnia optymalną odporność

Wraz z innymi składnikami odżywczymi CANNA i dodatkami, Canna CURE daje pewność, że roślina ma wystarczającą ilość energii dostępnej na odparcie szkodników.
CANNA CURE to NIE pestycydy, ale biologiczny produkt. Produkt ulega biodegradacji i może być podawany bez odzieży ochronnej. Za pomocą CANNA CURE jesteś pewny, że Twoja roślina zawsze wygra walkę ze szkodnikami.

No customer reviews for the moment.

Write a review
Canna Cure  koncentrat 1L

Canna Cure koncentrat 1L

Canna Cure 1L koncentrat : preparat ochronny + stymulator

 dawkowanie:

Na 1L wody 330ml koncentratu.

 

 

Customers who bought this product also bought:

Podobne produkty z kategorii