Canna aktywator CANNA AkTRivator 250g View larger

Canna aktywator CANNA AkTRivator 250g

Review(s)
CANNA AkTRivator to produkt naturalny i organiczny, który chroni rośliny przed chorobami gleby. AkTRivator stymuluje wzrost korzeni i włośników. 
2592
Producent:

New product


184,26 zł (tax excl.)
199,00 zł (tax incl.)

share:

CANNA AkTRivator to produkt naturalny i organiczny, który chroni rośliny przed chorobami gleby. AkTRivator stymuluje wzrost korzeni i włośników. Jest odpowiedni dla młodych i starszych roślin. AkTRIvator może być stosowany we wszystkich systemach uprawy.

Składa się on z gliny i korzystnych grzybów Trichoderma. Istnieją dwie odmiany AkTRivatora: AkTRIvator Proszek i AkTRIvator Granulat.
Zalety CANNA AkTRIvator:

• Mocne i żywotne rośliny. AkTRIvator pobudza rośliny i zwiększa środowisko korzeniowego. Skutkiem tego jest lepszy rozwój korzeni i włośników, zwiększone wydzielanie enzymów i hormonów. W wyniku czego roślina zyskuje więcej witalności i rozwija się o wiele lepiej.
• Mniejsze ryzyko chorób. Tak zwane TRI 002 granulki w CANNA AkTRIvator mają pozytywny wpływ na produkcję i wzrost rośliny, dzięki kolonizacji wokół systemu korzeniowego. Granulki muszą być wymieszane z glebą, zapewniając silny i zrównoważony wzrost grzybów. W wyniku tego, rozwój pleśni i innych ujemnych mikroorganizmów jest znacznie zmniejszony.
• Zrównoważona gleba. CANNA AkTRIvator tłumi mikroorganizmy i dlatego ma pozytywny wpływ na równowagę między organizmami glebowymi.
-pojemność: 250g (granulat)


INSTRUKCJA STOSOWANIA:
Granulki AkTRIvator: Produkt biologiczny przeznaczony do formowania korzeni i wzmacniania upraw


Granulki AkTRIvator (Tri 002) muszą zostać wymieszane z podłożem hodowlanym takim jak kompost czy podłoże z orzechów kokosowych.

Granulki kolonizują system korzeni oraz zapewniają silny i równomierny rozwój grzybów Trichoderma harzianum w kompoście doniczkowym. Rozwój innych grzybów i niepożądanych mikroorganizmów zostaje znacznie ograniczony. Produkt ten wywiera więc pozytywny wpływ na produkcję i wzrost upraw.

• Stosowana ilość: 250 g granulek wymieszać z 1 m3 podłoża
• Data ważności: Jeden rok od daty zakupu, jeśli produkt jest przechowywany w szczelnym pojemniku, bez dostępu wilgoci, oraz w temperaturze nie przekraczającej 15°C
• Uwaga! Po użyciu należy umyć ręce

No customer reviews for the moment.

Write a review
Canna aktywator CANNA AkTRivator 250g

Canna aktywator CANNA AkTRivator 250g

CANNA AkTRivator to produkt naturalny i organiczny, który chroni rośliny przed chorobami gleby. AkTRivator stymuluje wzrost korzeni i włośników. 

Customers who bought this product also bought:

Podobne produkty z kategorii