Sale!
946 ml View larger

Zestaw nawozów Humbolt Master A + B

Review(s)

Humboldt Nutrients Master A+B 

 • Download PDF
 • ajzu1803

  ajzu18031803
  Producent:

  New product


  162,96 zł (tax excl.)
  176,00 zł (tax incl.)

  share:

   

  Humboldt Nutrients Master A & B jest najwyższej jakości dwuczęściowym programem nawożenia przeznaczonym do wszystkich roślin wykonane z nietoksycznych składników najwyższej jakości.

  Humboldt Nutrients sformułował tę energiczną dwuczęściową pożywkę do stosowania na każdej roślinie, w każdym podłożu i nie zawiera metali ciężkich.

  Chemicy i agronomowie z zespołu Humboldt Nutrients podkreślają równowagę i spójność we wszystkich naszych formułach. Master A i Master B są stworzone po to, aby zapewnić Twoim ulubionym roślinom, wysoki współczynnik wchłaniania składników odżywczych, witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

  Seria Master A i Master B wyróżnia się od standardowych linii bazowych nawozów, dzięki lepiej przyswajalnym przez rośliny makro i mikro składnikom odżywczym.

  W połączeniu z naszymi doskonałymi dodatkami, zestaw Master A&B od Humbold Nutrients zapewnia fantastyczne i obfite zbiory najwyższej jakości.

   

   

   

  Analiza składu:

   


  Całkowita zawartość azotu (N)....1,00%
  Azot amonowy …........................0,10%
  Azot Azotany ...............................0,90%
  Fosfor (P205) ...............................5,00%
  Potas (K20) ..................................6,00%
  Magnez (Mg) …...........................1,00%


  Pochodzi z: azotan amonu, monopotasowy fosforan, fosforan magnezu, monofosforan amonu, siarczan magnezu, azotan magnezu, azotan potasu, fosforan dipotasowy i węglan potasu.

   


  Wskazówki:

  Napełnij zbiornik czystą wodą przed podaniem jakichkolwiek nawozów lub dodatków. Upewnij się, że poziom wody w zbiorniku jest wystarczający, aby skutecznie nawadniać żądany obszar. Zaleca się najpierw do roztworu dodać Master A, dobrze wymieszać, następnie dodać Master B.

  Zawsze myj miarki natychmiast po dodaniu i wymieszaniu każdego składnika odżywczego. Nigdy nie mieszaj żadnych z tych składników razem w formie koncentratu. Po dodaniu i wymieszaniu każdej substancji odżywczej, należy sprawdzić i dostosować pH do wartości od 5,5 do 6,5.

  Zawsze należy sprawdzić małą próbkę wody, nie cały zbiornik. Nie wszystkie mierniki będą dawać identyczne wyniki, Humboldt Nutrients testowane są za pomocą pH metru Hanna HI9813-0. Temperaturę wody w zbiorniku utrzymywać należy pomiędzy 66 i 75 ° F. Zaleca się całkowite opróżnienie zbiornika i pompy co najmniej raz w tygodniu, aby zapobiec gromadzeniu się soli. Należy unikać przechowywania w bezpośrednim działaniu promieni słonecznych oraz chronić przed zamarznięciem.

  Dawkowanie: 

  Master A - Master B

  Faza wzrostu
  1ml / L - 0,5ml / L

  Kwitnienie (wczesne / przejściowe)
  1ml / L - 1ml / L

  Rozkwit (tydzień 4-8)
  2ml / L - 2ml / L

  Stosowanie dolistne: w proporcji 5 ml na 1 litr gotowego roztworu natryskowego.

  No customer reviews for the moment.

  Write a review
  Zestaw nawozów Humbolt Master A + B

  Zestaw nawozów Humbolt Master A + B

  Humboldt Nutrients Master A+B 

  Podobne produkty z kategorii