Wysyłka PL / EU

Paczki wysyłamy kurierem INPOST, DPD lub Pocztą Polską. 

Każde zamówienie zostanie przekazane do realizacji od momentu wpłynięcia należności na konto. Od tej daty sklep ma do 7 dni roboczych* na realizację zamówienia.

Nie wszystkie produkty wysyłane są za pobraniem.

Co w przypadku uszkodzenia paczki?

Zawsze sprawdzaj przesyłkę przy doręczycielu. Spisanie protokołu szkody jest podstawą reklamacji. Jeśli chcesz od razu wymienić towar - nie przyjmuj przesyłki, wtedy zostanie ona zwrócona do nas. Jeśli zaś masz w niej parę potzrebnych produktów, przyjmij paczkę, a my wymienimy uszkodzony w trakcie transportu towar.

Czas dostawy
Czas dostawy to średnio 48h od złożenia zamówienia. W przypadku skomplikowanych zamówień czas może się wydłużyć do 3 dni roboczych.
 
DYSKRECJA
Wszystkie paczki pakowane z niezwykłą starannością tak aby nie zdradzały swojej zawartości. Pakowane w grube kartony + strech. 
 
Indywidualne wyceny i doręczenia towarów:
W przypadku większych zamówień prosimy o kontakt mailowy sklep@ajzu.pl w celu ustalenia kosztów, istnieje możliwość doręczenia dużych zamówień naszym busem.
Koszty ustalane indywidualnie. 

Odbiór paczkomacie + opcja odbioru bez podawania ŻADNYCH DANYCH!
Wysyłka zamówienia : podaj nasz nr telefonu oraz nasz email. Tuż po wplacie nadajemy towar, kiedy otrzymamy kod niezwłocznie przekazujemy go Tobie. Jest to najbardziej bezpieczna forma forma wysyłki.

Towar można odebrać w całej Polsce w placówkach firmy kurierskiej INP OST, INPOST PACZKOMAT, POCZTA POLSKA, DPD, FEDEX.
 

Przy zakupach powyżej 400 PLN wysyłka gratis.

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

 

Europa - Kurier DPD
(podane ceny za paczkę do 30kg)

WSZYSTKIE KRAJE Unii Europejskiej 99zł ! 

(cena dotyczy jednej paczki max 30kg) 

UWAGA : WYSYLAMY RÓWNIEŻ POZA UNIĘ EUROPEJSKA. Dowozimy każde ilości towaru w dowolne miejsce! Jeśli mieszkasz poza UE, chciałbyś skorzystać z naszej oferty prosimy o kontakt mailowy.