Zestaw nawozów GHE Grow BLoom Micro 3x5L View larger

Zestaw nawozów GHE Grow BLoom Micro 3x5L

Review(s)

Koncepcja 3-składnikowego nawozu i FloraSeries została stworzona dla General Hydroponice przez Dr. Cal Herrmann, dawniej starszego chemika w NASA, który współpracował z naukowcami z Uniwersytetu Davisa w Kalifornii. Dr. Herrmann nadal współpracuje z GH i przeprowadza badania.

 • Download PDF
 • ajzu1878

  ajzu18781878
  Producent:

  New product


  369,44 zł (tax excl.)
  399,00 zł (tax incl.)

  share:

  Koncepcja 3-składnikowego nawozu i FloraSeries została stworzona dla General Hydroponice przez Dr. Cal Herrmann, dawniej starszego chemika w NASA, który współpracował z naukowcami z Uniwersytetu Davisa w Kalifornii. Dr. Herrmann nadal współpracuje z GH i przeprowadza badania.

  Flora to dynamicznie rozwijająca się formuła, stale uaktualniana w najnowsze odkrycia naukowe. Zmiana ilości oraz proporcji między nawozami, pozwala ci całkowicie dopasować się do potrzeb roślin, mimo, że są w rożnych stadiach rozwoju.

  Trójskładnikowy nawóz FloraSeries:

  FloraGro powoduje bujny wzrost struktur i liści.

  FloraBloom : podczas fazy wzrostu pobudza strukturę korzeni oraz wzrost rośliny. Podczas fazy kwitnienia pozwala roślinie maksymalnie wykorzystać jej potencjał genetyczny.
  (Szczególnie ważne dla hodowców w kulturach wodnych: FloraGro i FloraBloom zawierają krzemian (w postaci kwasu krzemianowego) w celu kompletnego odżywiania oraz wzmocnienia struktur rośliny.

  FloraMicro dostarcza roślinie wszystkie niezbędne mikroelementy w czelatowej formie. Zawiera mikroelementy oraz organiczne bufory, które znacznie ułatwiają stabilizacje pH roztworu. FloraMicro uzupełnia FloraGrow i FloraBloom w zakresie dodatkowych oraz głównych składników odżywczych.

  Magia tego systemu objawia się w wyniku połączenia tych trzech produktów.

  FloraSeries występuje w wersji0,5 l, 1 l, 5 l, 10 l, 60 l. (dostępne na www.ajzu.pl)

   

  Jak korzystać z Flora Series?
  W zależności od fazy rozwoju rośliny, dodawać różnych proporcjach trzy składniki Flora osobno, jeden po drugim, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu EC. Postępuj zgodnie z instrukcjami na etykietach, nie wahaj się z nami skontaktować, jeżeli potrzebne są informacje. Są dostępne tabele stosowania, programy odżywiania, dla gleby oraz w hydro.

  Kiedy stosować Flora Series?
  Stosuj Flora Series we wszystkich fazach życia rośliny.


  Jakie są zalety Flora Series?
  Flora Series gwarantuje kompletne i doskonale wyważone odżywianie, bogate w elementy pierwotne i wtórne, jak również w istotne mikroelementy i bufory organiczne.


  Gdzie będą zauważalne wyniki?
  Wyniki będą widoczne w zakresie zdrowia rośliny, przyspieszenia wzrostu i zwiększenia produkcji owoców / kwiatów roślin uprawianych przy użyciu Flora Series.


  Dlaczego mam stosować Flora Series?
  Flora Series ma świecie opinię najbardziej skutecznej i niezawodnej pierwszorzędnej odżywki. Kombinacja 3 części do zmieszania umożliwia plantatorowi dostosować nawóz do potrzeb konkretnego rodzaju roślin.

   

  -komplet nawozów FloraSeries 3x5L

  -zestaw zawierający podstawowe nawozy i dodatki

  -3 nawozy po 5 litrów (F.Gro, F.Bloom, F.Micro )

  -zastosowanie: uprawy HYDROPONICZNE oraz GLEBA

  PO ZAKUPIE NAPISZ DO JAKIEJ WODY POTRZEBUJESZ NAWOZY:

  No customer reviews for the moment.

  Write a review

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii