Pro Organic Bloom 0,5L organiczny nawóz na kwitnienie View larger

Pro Organic Bloom 0,5L organiczny nawóz na kwitnienie

Review(s)
4925
Producent:

New product


54,63 zł (tax excl.)
59,00 zł (tax incl.)

share:

Pro organic Bloom

BioThrive Bloom zapewnia doskonale wyważone składniki odżywcze potrzebne do kwitnienia i obfitego owocowania roślin. Specjalnie opracowany, aby zmaksymalizować kwitnienie, owocowania i wytwarzanie nasion, dzięki unikalnej formule daje większe, bardziej pożywne i smaczne plony. BioThrive Bloom znakomicie działa na wszystkie rośliny w fazach wzrostu i w okresie kwitnienia i owocowania.

Dla wszystkich roślin! Stosuj w hydroponice, w każdym podłożu, w swoim ogrodzie.

Formuła Pro Organic została specjalnie opracowana pod kątem spełnienia wszelkich potrzeb wszystkich roślin na każdym etapie kwitnienia. Oparliśmy się na ekologicznej zasadzie szanowania środowiska w procesie odżywania roślin.
BioThrive aktywnie ulepsza środowisko korzeni poprzez karmienie bakterii żyjących w harmonii z rośliną. Stanowi to ważny suplement diety powodującej zdrową wegetację, kwitnienie i owocowanie. Pro Organic jest idealny dla każdego rodzaju roślin i może być stosowany wraz z innymi produktami w asortymencie Terra Aquatica. Stosować na wszystkie gleby ogrodowe, mieszanki doniczkowe i inne podłoża. Oraz oczywiście - w hydroponice! 

Formuła Pro Organic Grow ma na celu maksymalizację wzrostu wegetatywnego poprzez dostarczanie dobranej diety stymulującej rozwój korzeni i liści. Poprzez prawidłowe odżywianie, tworzymy silne podstawy późniejszego kwitnienia, owocowania i wytwarzania nasion. Stosuj Pro Organic Grow , żeby wszystkie odmiany roślin miały dobry początek.

No customer reviews for the moment.

Write a review
Pro Organic Bloom 0,5L organiczny nawóz na kwitnienie

Pro Organic Bloom 0,5L organiczny nawóz na kwitnienie

Podobne produkty z kategorii