New
Sale!
Doniczka oddychająca Hercules Super Roots 1,3L View larger

Doniczka oddychająca Hercules Super Roots 1,3L

Review(s)
 • Download PDF
 • ajzu35961

  ajzu359616729

  New product


  3,09 zł (tax excl.)
  3,80 zł (tax incl.)

  -"Oddychająca" doniczka HERCULES VENTI-POT SUPER ROOT 
  -przyśpieszająca przyrost bryły korzeniowej
  -posiada profilowane ściany ułatwiające rozrost korzenia
  -w przeciwieństwie do zwykłych donic pozwala na szybkie i skuteczne produkowanie masy korzeniowej. Korzenie zamiast wydłużać, rozgałęziają się, zwiększając przyswajanie makro i mikroelementów co korzystnie wpływa na ilość i jakość plonu
  -pojemność: 1.3litra
  -wymiary:
  .fi14cm (średnica górna)
  .fi13cm (średnica dolna)
  .h16cm (wysokość)


  Wyjątkowy produkt pozwalający znacznie zwiększyć masę korzeniową. Uprawiając swoje rośliny w tych doniczkach możesz spodziewać się rezultatów takich jak w hydroponice i aeroponice

  Hercules Super-Roots posiadają niezwykłe, profilowane ściany, rodzaj konfiguracji wytłaczanki do jajek , składa się z zamkniętych wewnątrz stożków i stożków otwartych na zewnątrz . W tradycyjnych doniczkach płaskie ściany wewnątrz pojemnika odpierają korzenie i uruchamiają spiralę procesu, w której to korzenie wydłużają się nie zwiększając masy korzeniowej.

  Wewnętrzne stożki kierują korzenie bezpośrednio na zewnątrz, do otwartych stożków, gdzie, ponieważ gęstość powietrza w glebie jest zbyt duża, korzenie odwadniają się i przestają się wydłużać.

  W odpowiedzi na to roślina wysyła informację wywołującą rozrost korzeni na boki, aby zrekompensować straty, co prowadzi do zagęszczenia systemu korzeniowego skutkiem potęgowego zwiększania masy korzeniowej.

  Porowatości Air-Pot również stwarza lepsze warunki dla aktywności bakterii, a tym samym zwiększa ilość składników odżywczych dla roślin. , system korzeniowy jest bardzo skuteczny również w pobieraniu wszystkich dostępnych składników odżywczych i wody.

  Podobne produkty z kategorii