System wertykalny hydroponiczny Vakplast pionowy 5m2

Review(s)
4946
Producent:

New product


6 422,76 zł (tax excl.)
7 900,00 zł (tax incl.)

share:

Ten model systemu wzrostu przeznaczony jest dla pomieszczeń o ograniczonej wysokości, przy jednoczesnym wykorzystaniu w nim maksymalnego potencjału przestrzeni i światła.

Aparat hydroponiczny wykorzystujący technikę filmu odżywczego (technika NFT), posiadający pionowy system uprawy z grawitacyjnym przepływem wodę.

W tym systemie nie ma żadnego medium, korzenie są umieszczane bezpośrednio w wodzie, która przepływa przez system nawadniający na całym obszarze każdego kolejnego kontenera, a także utlenia wszystkie korzenie bez światła (eliminuje tworzenie się glonów ).

Dzięki temu projektowi zapewniona jest równomierna dostawa składników odżywczych do każdej rośliny w systemie.

System ten jest w swojej kategorii,najlepszy, ponieważ jest najbardziej ekonomiczny, i  pozwala zwiększyć powierzchnię od około 2,5m² do powierzchni około 9m². Teoretycznie może być ponad trzykrotnie większy niż systemy poziome, daje 2,5 raza więcej plonów przy takim samym zużyciu energii. Jest także bardziej ekonomiczny jeśli chodzi o użycie światła, w którym każde światło oświetla obszar trzykrotnie większy niż systemy poziome.

Dalsze cechy: łatwa konserwacja, zarówno podczas mieszania prostego roztworu odżywczego i jego kontroli, jak i dobrego dostępu do roślin w celu ich przeglądu, jak również podczas zbiorów. Kwestia odpadów w systemie wykorzystującym media stałe (glina, wełna mineralna, glina ...) jest zmniejszona, co stanowi korzyść finansową dla każdego zbioru, a także skraca czas potrzebny na pozbycie się odpadów lub oczyszczenie materiału wielokrotnego użytku. Jedynym odpadkiem jest system korzeniowy roślin, który po otwarciu pokrywki jest po prostu wyciągany i może być wykorzystany jako kompost.

Dane techniczne:
Zalecane oświetlenie: 1x 600-750W
Moc pompy: 25 W
Liczba boków: 5 sztuk
Długość boku: 1250 mm
Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 4 sztuki
Zawartość zbiornika: 170 l
Wzór: lewy i prawy
Całkowita wysokość systemu: 1775 mm
Zalecana przestrzeń:2500x2000x2500
Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 2,5m²
Realistycznie powierzchnia użytkowa: 5m²

No customer reviews for the moment.

Write a review
System wertykalny hydroponiczny Vakplast pionowy 5m2

System wertykalny hydroponiczny Vakplast pionowy 5m2

Podobne produkty z kategorii