Spray Gibberelic Acid No mercy 250ml

Review(s)

250ml

Ten specjalny GA-Aerozol może być bezpiecznie stosowany w celu bogatszego rozkwitania roślin Cannabis oraz zwiększenia produkcji żywicy.

 • Download PDF
 • ajzu817

  ajzu817817
  Producent:

  New product


  166,00 zł (tax excl.)
  166,00 zł (tax incl.)

  Ten specjalny GA-Aerozol może być bezpiecznie stosowany w celu bogatszego rozkwitania roślin oraz zwiększenia produkcji żywicy. Jest to efekt działania kwasu giberylowego (kwasu otrzymanego chemicznie, a więc nie jest to preparat hormonalny), który stymuluje w roślinach hormony żeńskie. Należy go używać tylko w przypadku zdrowych roślin i tylko podczas okresu widocznego rozkwitania.

  Najlepiej stosować aerozol krótko przed zgaszeniem światła. Można też na kilka godzin zawiesić światło wyżej.

  Butelka zawierająca 1000 ml GA-Aerozolu wystarcza do zastosowania dla 500 roślin. Rozpylaj na pewnej wysokości nad roślinami - nie rozcieńczaj.

  Opryskiwać rośliny należy jednokrotnie po ich 23-26 dniowym kwitnięciu lub 23-26 dni po przełączeniu okresu naświetlania na 12 godzin.
  Wskazówka: zmiana z pierwszego do drugiego okresu przejściowego rozkwitania jest najlepszym momentem do zastosowania. (Możliwe jest bezpośrednie użycie w beczce - po informacje skontaktuj się z No Mercy Supply). Efekt jest błyskawicznie widoczny.

  Wymagany jest dodatkowy okres jednego tygodnia po przekwitnięciu (dostosuj stosowanie odżywek, nawadnianie, zbiór roślin itp.). Podczas tego ostatniego tygodnia rośliny przybiorą na wadze więcej niż w "normalnych" warunkach. Niektóre rośliny reagują lepiej na 11 godzin naświetlania podczas ostatnich dwóch tygodni. Niektóre szczególne odmiany Sativa mogą wykazywać tendencje do obojnactwa.

  No Mercy Supply nie bierze odpowiedzialności za możliwe efekty uboczne spowodowane złożonością aktywności hormonalnej tego stymulatora.

  Podobne produkty z kategorii