Glass Orb 0,8l - Wazon kula szklana 12x10cm

Review(s)
5056
Producent:

New product


13,82 zł (tax excl.)
17,00 zł (tax incl.)

share:

Las w słoiku" - dekoracyjny  czego wykonany jest wazon?
Wazon wykonany jest z szkła o wysokiej przejrzystości. osiada zwiększoną odporność na stłuczenia i zarysowania. Szkło dedykowane jest do zastosowań laboratoryjnych i doskonale się sprawdza jako wazon do lasu w słoiku.

Jaki ma kształt?
Wazon jest w kształcie kuli. Posiada płaską podstawkę umożliwiającą postawienie słoika bez dodatkowych akcesoriów.

Pojemność i wymiary:
Pojemność: 0,8l
Wymiary: średnica 12cm, wysokość 10cm
Średnica otworu: 7cm

Oferta dotyczy szklanego wazonu bez dekoracji i aranżacji wewnętrznychhit sezonu. Zestaw do utworzenia tej niezwykłej dekoracji zawiera kulę o pojemności 3.5l, podstawkę oraz oświetlenie LED. Zestaw dzięki oświetleniu spełnia wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających roślin i umożliwia umieszczenie dekoracji w np. szafce z witrynką, gdzie nie ma dostępu światła słonecznego.
Las w słoiku"
 - dekoracja roślinna w elementami wystroju martwej natury. Rośliny zamknięte w tym naczyniu wyglądają niezwykle spektakularnie. Hodowla mniej wymagająca niż utrzymanie doniczkowych roślin domowych.

Las wygląda pięknie i cieszy oko. Nadaje też świeżości wnętrzom i pozwala choć na chwilę odpocząć i odstresować się. Świetnie sprawdzi się jako prezent na zakończenie roku szkolnego, ślub, rocznicę, podziękowanie rodzicom, imieniny, urodziny. 

Las w Słoiku LED:
To unowocześnienie tej popularnej dekoracji. Dołożenie oświetlenia rozwiązało problemy ze wzrostem niektórych roślin oraz stwarza optymalne warunki do szybszego i bujniejszego wzrostu roślin. 

Oświetlenie LED nie generuje ciepła. Zatem nie zaburza odpowiedniego mikroklimatu w naczyniu.
Najważniejszą cecha oświetlenia jest możliwość podłączenia go do np. Power Bank'a, komputera czy zwykłego gniazdka 230V.
Cechy te umożliwiają umieszczenie dekoracji w szafie z witrynką, na biurku z komputerem w zacienionych miejscach, a nawet można stworzyć efektowną i żywą lampkę nocną. 


Zestaw zawiera: 
- lampkę LED umieszczoną na giętej i długiej nóżce
- podstawkę
- kulę o pojemności 3.5l
- zasilacz do gniazdka 230V
- zestaw kabli USB

Wymiary:
- średnica 20cm
- wysokość 25cm

No customer reviews for the moment.

Write a review
Glass Orb 0,8l - Wazon kula szklana 12x10cm

Glass Orb 0,8l - Wazon kula szklana 12x10cm

Podobne produkty z kategorii