Anti Bissan 250ml View larger

Anti Bissan 250ml - odstraszacz zwierzyny

Review(s)

Odstraszacz

 • Download PDF
 • ajzu880

  ajzu880880
  Producent:

  New product


  65,00 zł (tax excl.)
  65,00 zł (tax incl.)

  Zakres zastosowania:

  ANTI-BISSAN jest produktem wieloletnich badań służącym do zwalczania i odstraszania zwierzyny płowej, dzików zajęcy, królików, wron, ptaków drapieżnych, kun, lisów, kretów, nornic, karczowników ziemnowodnych w ogrodach, cmentarzach, polach uprawnych, pojazdach oraz obiektach sportowych. Anti-bissan zatrzymuje i zmienia kierunek poruszania się ślimaków i mrówek. Zwierzęta wyczuwają substancje aktywne oraz substancje zapachowe preparatu anti-bissan. Poprzez wegetatywny układ nerwowy w ich podświadomości powstaje wrogi obraz człowieka, co powoduje ucieczkę zwierząt.


  Sposób użycia:

  Wstrząsnąć przed użyciem. W przypadku zwierzyny płowej, dzików, zajęcy królików, ślimaków 2-3 nakrętki ,,anti-bissan” rozmieszać w 5l wody do polewania lub rozpylania. Powierzchnię, która ma być chroniona pokryć całkowicie preparatem lub stworzyć wokół niej „barierę zapachową”.

  Nornice i krety
  Gdy ogród został zaatakowany przez szkodniki 2-3 nakrętki koncentratu rozcieńczyć w 5l wody otworzyć pojedyncze kopce ( tunele) w ziemi, wlać „anti-bissan” . Następnie uszczelnić otwór tak aby zapach rozchodził się wewnątrz korytarzy .Preparat zaczyna działać natychmiast po zastosowaniu.

  Kuny na strychu, w pojazdach i urządzeniach.
  Ustawić szklankę lub korytko ze szmatką nasączoną lub oblaną koncentratem „anti-bissan”.W przypadku gryzienia kabli elektrycznych zaleca się smarowanie przewodów preparatem.

  Rolnictwo i leśnictwo
  Zastosowanie na całej powierzchni: 5l/ha koncentratu rozmieszać w 200-300l wody i pokryć powierzchnie. Bariera zapachowa:2l/ha (400m) „anti-bissan” rozmieszać w 50l wody i rozprowadzić na szerokości ok.2m

  Właściwości

  Anti-bissan jest środkiem o długim czasie działania. Przy normalnej pogodzie (mało opadów) do 12 tygodni, w przypadku dużej ilości opadów do 8 tygodni. . Anti-bissan jest niezwykle skuteczny nawet przy oszczędnym stosowaniu.

  Uwagi:

  Nie spryskiwać preparatem roślin spożywczych, otwartych kwiatów i dojrzewających owoców (rośliny, karczochy, kwiaty i owoce nie smakują wtedy dobrze, przez około 14 dni).

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii