Sale!
Tabletki Co2 No Mercy View larger

Tabletki Co2 No Mercy 60szt

Review(s)

Dla szybkiego i bogatego rozkwitania twoich roślin

 • Download PDF
 • ajzu747

  ajzu747747
  Producent:

  New product


  59,00 zł (tax excl.)
  59,00 zł (tax incl.)

  Dla szybkiego i bogatego rozkwitania twoich roślin
   
  Z tym pakietem tabletek CO2 otrzymasz rewolucyjnie nowy i bardzo skuteczny produkt przeznaczony do uprawy roślin konopii indyjskich na dowolnych podłożach. Te proste - i tanie! - tabletki zostaly stworzone specjalnie w celu zastąpienia dotychczas stosowanych skomplikowanych i drogich systemów dostarczania dwutlenku węgla.
   
  Częstą przyczyną zastoju wzrostu roślin jest brak dwutlenku węgla; w źle napowietrzanym miejscu jego brak może być dramatyczny. Dzięki tabletkom CO2 możesz dostarczyć dwutlenek węgla bezpośrednio do korzeni swoich roślin i znacząco zwiększyć szybkość ich wzrostu.

  Tylko zdrowe rośliny bedą zdolne do efektywnego zużycia preparatu. W wyniku szczegółowych testów okazało się, że możliwym efektem ubocznym szybkiego wzrostu roślin może być brak magnezu. Aby tego skutecznie uniknąć dodaliśmy 1.2% siarczan magnezu. Tabletki uwalniają dwutlenek węgla w wodzie i w ten sposob stymulują wzrost. Zdrowe Cannabis mogą w ten sposób wchłonąć wielokrotnie więcej tej ważnej substancji odżywczej w porównaniu do powietrza.

  UWAGA: Dodawanie CO2 na krótko przed nastaniem ciemności nie daje żadnych rezultatów!
  W ciemności rośliny wogóle nie przyswajają CO2.Tabletki utrzymują CO2 w wodzie przez około 4-6 godzin.
   
  DAWKOWANIE: Kiedy twoje rośliny (także ścięte) są zdrowe można użyć 1 tabletkę na 100 litrow wody.W systemie wodnym, możesz rownież po prostu dodać tabletkę do beczki. Zbyt duża dawka nie jest ani szkodliwa ani pożyteczna. Jezeli chcesz szybko zastosowac tabletki CO2 najpierw rozpuść ją w małej ilości wody (delikatnie rozkrusz je palcami w wodzie) i wymieszaj z wodą przeznaczoną dla roślin. Dla otrzymania optymalnych rezultatów stosuj tabletki dwa razy w tygodniu, najlepiej podczas całego cyklu wzrostu roślin.
   
  Stosowanie CO2 jest przyjazne dla środowiska i nieszkodliwe dla innych roślin, zwierząt. Dodawanie CO2 do wody moze czasowo obnizyc pH. Zalecane jest reularne mierzenie pH (wody i gleby). Zbyt wysokie lub zbyt niske obniża możliwość wchłaniania odżywek przez rośliny. Używaj do odżywek preparatów bakteryjnych do przetwarzania nadmiarowych odpadów (będących rezultatem zwiększonego wzrostu).Tabletki CO2 i Bacterial stanowią idealną kombinację dla twoich roślin!

  Customers who bought this product also bought: