Propagator z podgrzewanym dnem 60x40x25 cm

Review(s)
  • Propagator 64/50 z podgrzewanym dnem, temperatura kontrolowana propagator wewnątrz i na zewnątrz uprawy wszystkich sadzonek i nasion.
2498
Producent:

New product


324,39 zł (tax excl.)
399,00 zł (tax incl.)

share:

Propagator 64/50 z podgrzewanym dnem, temperatura kontrolowana propagator wewnątrz i na zewnątrz uprawy wszystkich sadzonek i nasion.

Dzięki dobrej izolacji i wysokiej wydajności systemu grzewczego, propagator doskonale nadaje się do szybkiego i zdrowego uprawy nasion i sadzonek. Wzrost można uzyskać przy niskich oraz wysokich temperaturach otoczenia. Jasna przezroczysta pokrywa zapewnia najlepszą możliwą częstotliwość światła i otwory wentylacyjne dają dodatkową kontrolę nad wilgotności i temperatury. Silny system ogrzewania realizuje temperaturę do "+30 ° Celsjusza powyżej temperatury otoczenia". Oznacza to, że ogrzewanie w połączeniu z zewnętrznym polu izolacyjnej, jest nadal zdolny do ogrzewania podłogi do temperatury 25-30 ° C, gdy temperatura otoczenia jest 0 ° C.

Temperatura może być sterowana i kontrolowana przez ściemniacza lub termostat z oddzielnym czujnikiem temperatury.

 

Zalety:

 

Silny, odporny na uderzenia, izolowany pojemnik zapewnia skuteczną rozprowadzanie ciepła z systemu grzewczego, tak aby ciepło gromadziło się do wewnętrznej podłogi i w wewnętrznej stronie propagator.

Połączenie wysokiej wydajności systemu grzewczego i izolacji zewnętrznej pudełku prowadzi do uzyskania możliwie wysokiej temperatury, nawet w niskich temperaturach i zimnym otoczeniu.

Temperatura jest regulowana i kontrolowana przez działania ściemniacz lub termostat.

 

Wodoszczelne pudełko wewnętrzne są wykonane z polipropylenu, materiału, który jest odporny chemicznie. Z tego powodu jest odpowiedni do zasiewu i klonowania sadzonek w różny sposób: na podłodze w doniczkach / piasku bezpośrednio do obudowy / wewnętrznej warstwy wody bezpośrednio na podłodze itp. /. To również sprawia, że czyszczenie jest bardzo łatwe.

Ściany i dach są przeźroczyste, przeźroczysta pokrywa jest lekko ukośnie, która posiada otowry wentylacyjne do kontroli wilgotności.

Wysokiej jakości składników sprawia, że ten system jest bardzo rzetelny i prosty w samodzielnego montażu.

 

Charakterystyka:

 

Wymiary 60x40x25 cm.

50 watowy system grzewczy

Regulacja temperatury

Strong opakowaniu dowód wpływ o wysokiej wydajności izolacyjnej

Całkowicie wodoszczelne pojemnik

Przeźroczysta pokrywa

Kontrola wilgotności przez otwory wentylacyjne, które mogą być zamknięte

Elektronicznie bezpieczny

 

No customer reviews for the moment.

Write a review
Propagator z podgrzewanym dnem 60x40x25 cm

Propagator z podgrzewanym dnem 60x40x25 cm

  • Propagator 64/50 z podgrzewanym dnem, temperatura kontrolowana propagator wewnątrz i na zewnątrz uprawy wszystkich sadzonek i nasion.

Podobne produkty z kategorii