Sale!
120ml View larger

Superthrive hormon wzrostu i kwitnienia 120ml

Review(s)

Zawiera ponad 50 różnych witamin i hormonów. Superaktywny koncentrat ze składnikami stymulującymi rośline do lepszego wzrostu i obfitego kwitnienia.

 • Download PDF
 • ajzu923

  ajzu923923
  Producent:

  New product


  99,00 zł (tax excl.)
  99,00 zł (tax incl.)

  Czym jest Superthrive? Nie jest to klasyczny nawóz jak wiele znanych Wam z firmy Canna, Hesi czy Plagron, ale bardzo pomaga roślinie w fazie wzrostu i kwitnienia. Początki swoje bierze z USA i Kanady gdzie święci triumfy już od dekady.

  SuperThrive zawiera unikalne połączenie 50% witamin i 50% hormonów niezbędnych do prawidłowego wzrostu roślin. Jest stosowany jako dodatek, a nie jako zamiennik dla standardowego nawożenia!

  SuperThrive zawiera składniki stymulujące roślinę do lepszego wzrostu i obfitego kwitnienia. Działa bezpośrednio na układ wzrostu rośliny oraz na kwiaty dając roślinie lepsze wybarwienie, mocne korzenie, oraz silna łodygę która dostarcza hormonów i witamin do kwiatów, dzięki czemu stają się one zdecydowanie cięższe i większe.

  SuperThrive jest niezbędny podczas przesadzania roślin oraz po przycinaniu, gdyż redukuje stresy. Ponadto dzięki niemu rośliny szybciej wracają do dobrej kondycji. SuperThrive zwiększa wzrost włóknistych korzeni i pomaga wrócić do formy schorowanym roślinom.

  Większe kwiaty wzmagają w roślinie chęć do zwiększonej produkcji hormonów kwitnienia i doprowadzają do oszałamiających efektów finalnych w postaci większego uzysku przy zbiorach.

  Można stosować jako dodatek z dowolnymi nawozami uznanych marek jako uzupełnienie, które w połączeniu z nawozami Canna, Plagron, House and garden czy innymi daje najlepsze rezultaty.

  Potwierdzone wynikami growerów z USA i Kanady przyrosty zbiorów o ponad 10%!!

  Zawartość opakowania: 120ml

  DAWKOWANIE

  Pierwsze zastosowanie / przeciw stresowi:

  1 ml na 4 L wody
  2,6 ml na 10 L wody
  Ok. 5 kropli na 1 Litr

  Delikatne rośliny (warzywa, sadzonki itd) lub w przypadku codziennego stosowania:

  1,5 ml na 100 L wody (3 krople na 10L)

  Moczenie czystych korzeni podczas przesadzania:

  3 ml na 10L wody

  Ożywianie ususzonych krzewów lub drzew:

  Jednorazowo 17ml na 10L wody. Stosować na mokrą glebę.

  Customers who bought this product also bought:

  Podobne produkty z kategorii