System nawadniający nawadniania Blumat do upraw 10m

Review(s)

System nawadniający do 10m

1723
Producent:

New product


609,76 zł (tax excl.)
750,00 zł (tax incl.)

share:

Zestaw do nawadniania roślin na wolnym powietrzu lub w szklarni dla upraw o długości łącznej do 10m; może być również wykorzystywany do nawadniania większych zbiorów kadzi ogrodowych, rabatek kwiatowych czy ogrodów zimowych. Możliwość rozbudowy do 500 kroplowników.

Zawartość:
40 kroplowników Tropf-Blumat
15m węża doprowadzającego 8mm
2 złączki kolankowe 8-8mm
2 złączki końcowe 8-3mm
2 złączki typu-T 8-8-8mm
2 złączki rurek
1 reduktor ciśnienia

Elementy rekomendowane do rozbudowy:
Wąż doprowadzający wodę 8mm, 10 m czarny (produkt można znaleźć w dziale AKCESORIA), który jest potrzebny gdy odległość od kranu lub zbiornika do roślin jest dłuższa niż 7 metrów lub wąż biały (produkt można znaleźć w dziale AKCESORIA) gdy instalacja będzie przebiegała na tle białego muru i nie chcemy aby była widoczna
Kroplowniki dystrybucyjne, potrzebne gdy nawadniamy więcej roślin o podobnym zapotrzebowaniu na wodę, które są umiejscowione blisko siebie. Podłączamy je za pośrednictwem rurki 3mm do standardowego kroplownika (max. 5 szt. na jeden standardowy kroplownik)
Kroplownik Tropf-Blumat Maxi gdy chcemy dodatkowo podlewać rośliny w dużych pojemnikach (powyżej 40 cm wysokości) lub pojedynczych roślin (krzewów) o wysokości powyżej 1,5 m.
UWAGA: Nie zalecamy zamiany oryginalnego węża czarnego lub białego na wąż przezroczysty. Wąż doprowadzający wodę nie może być przepuszczalny dla światła gdyż mogą się w nim zacząć rozwijać glony.

No customer reviews for the moment.

Write a review
System nawadniający nawadniania Blumat do upraw 10m

System nawadniający nawadniania Blumat do upraw 10m

System nawadniający do 10m

Podobne produkty z kategorii