System nawadniający nawadniania Blumat do upraw 10m

Review(s)

System nawadniający do 10m

 • Download PDF
 • ajzu1723

  ajzu17231723
  Producent:

  New product


  894,31 zł (tax excl.)
  1 100,00 zł (tax incl.)

  Zestaw do nawadniania roślin na wolnym powietrzu lub w szklarni dla upraw o długości łącznej do 10m; może być również wykorzystywany do nawadniania większych zbiorów kadzi ogrodowych, rabatek kwiatowych czy ogrodów zimowych. Możliwość rozbudowy do 500 kroplowników.

  Zawartość:
  40 kroplowników Tropf-Blumat
  15m węża doprowadzającego 8mm
  2 złączki kolankowe 8-8mm
  2 złączki końcowe 8-3mm
  2 złączki typu-T 8-8-8mm
  2 złączki rurek
  1 reduktor ciśnienia

  Elementy rekomendowane do rozbudowy:
  Wąż doprowadzający wodę 8mm, 10 m czarny (produkt można znaleźć w dziale AKCESORIA), który jest potrzebny gdy odległość od kranu lub zbiornika do roślin jest dłuższa niż 7 metrów lub wąż biały (produkt można znaleźć w dziale AKCESORIA) gdy instalacja będzie przebiegała na tle białego muru i nie chcemy aby była widoczna
  Kroplowniki dystrybucyjne, potrzebne gdy nawadniamy więcej roślin o podobnym zapotrzebowaniu na wodę, które są umiejscowione blisko siebie. Podłączamy je za pośrednictwem rurki 3mm do standardowego kroplownika (max. 5 szt. na jeden standardowy kroplownik)
  Kroplownik Tropf-Blumat Maxi gdy chcemy dodatkowo podlewać rośliny w dużych pojemnikach (powyżej 40 cm wysokości) lub pojedynczych roślin (krzewów) o wysokości powyżej 1,5 m.
  UWAGA: Nie zalecamy zamiany oryginalnego węża czarnego lub białego na wąż przezroczysty. Wąż doprowadzający wodę nie może być przepuszczalny dla światła gdyż mogą się w nim zacząć rozwijać glony.

  Podobne produkty z kategorii