Sale!
Vaporizer do inhalacji bezdymnej VOLCANO CLASSIC SOLID View larger

Vaporizer do inhalacji bezdymnej VOLCANO CLASSIC SOLID

Review(s)

-VOLCANO VAPORIZER - urządzenie do inhalacji bezdymnej, dziecinnie proste w obsłudze
-zasilanie: 220-240V

 • Download PDF
 • ajzu570

  ajzu570570
  Producent:

  New product


  55,00 zł (tax excl.)
  55,00 zł (tax incl.)

  OLCANO VAPORIZER - urządzenie do inhalacji bezdymnej, dziecinnie proste w obsłudze
  -zasilanie: 220-240V
  -komplet wszystkich niezbędnych akcesoriów w zestawie VOLCANO CLASSIC - SOLID VALVE (możliwe jest zastąpienie balonu przez zwyczajną kuchenną folię do pieczenia)
  -wersja z analogowym sterowaniem temperaturą. 
  -wymiary h19xfi18cm
  VOLCANO to VAPORIZER LEGENDA z takiego urzadzenia można również (za opłata) skorzystać w muzeum .... w Amsterdamie. 


  -chcesz dowiedzieć się więcej ? - zaglądnij na: www.storz-bickel.com  Ponizszy artykuł pochodzi ze strony Spliff.pl 

  Waporyzer Volcano, najlepsza alternatywa palenia.
  Krótkie objaśnienie dla wszystkich, którzy mimo szerokiej debaty na temat ryzyka towarzyszącego paleniu, jeszcze go nie znają: Volcano – najczęściej sprzedawany, szeroko znany waporyzer, który jest zarazem numerem 1 w badaniach medycznych na temat leczniczych właściwości cannabis. 

  Podczas odparowywania można 2-3 razy zastosować ten sam materiał, co powoduje, że inhalacja staje się nadzwyczaj ekonomiczna. Po pierwszym napełnieniu balona gaz należy przemieszać (w ten sposób następuje zmiana powierzchni) oraz ponownie napełnić komorę i w ten sposób napełniać balon aż do momentu, gdy nie powstaje już widoczna para. Oznacza to, że surowiec został wyczerpany i konieczna jest wymiana. 
  Dostępne są 2 modele: VOLCANO DIGIT, wersja z cyfrowym wyświetlaczem temperatury, oraz model analogowy VOLCANO CLASSIC. Jeśli chodzi o skuteczność – jest ona taka sama, to tylko kwestia gustu, na który model się zdecydować.
  Różnią się od siebie natomiast oferowane systemy zaworów, SOLID VALVE oraz EASY VALVE. W przypadku pierwszego rodzaju możliwe jest zastąpienie balonu przez zwyczajną kuchenną folię do pieczenia. EASY VALVE charakteryzuje się dziecinnie prostą obsługą i ulepszoną komorą, ułatwiającą codzienne użytkowanie 

  Podobne produkty z kategorii