Kategorie

Panel Led DIMM GS Sunray 150W Monster Universal z pilotem regulowany

Nowy

2 499,00 zł brutto

2 799,00 zł brutto

-300,00 zł

GrowSpec

Lampy z serii GS Sunray moc 150w

Więcej info

Lampy z serii GS Sunray to wszechstronne lampy LED dedykowane do upraw typu „indoor” oraz doświetlania asymilacyjnego roślin. Głównym założeniem tych produktów jest zapewnienie roślinom światła potrzebnego w całym cyklu życia. Lampy GS Sunray w pełni zaspokajają potrzeby fizjologiczne roślin uprawianych bez dostępu do naturalnego światła słonecznego. Dzięki zastosowaniu pełnego spektrum proces fotosyntezy ulega przyśpieszeniu, co w efekcie sprawia że rośliny są zdrowsze i silniejsze, rosną szybciej, a plony są liczniejsze. 

Lampa GS Sunray w odpowiednich rękach, połączona z wiedzą i odpowiednim sposobem uprawy zapewnia użytkownikowi ponadprzeciętne rezultaty. Lampy Sunray wyposażono w panel sterujący na długim przewodzie, który pozwala na kontrolę poszczególnych kanałów świetlnych. Dzięki temu doświadczony plantator może dowolnie regulować widmo i natężenie światła, dobierając spektrum adekwatne do potrzeb hodowanych roślin. Nasze lampy charakteryzuje unikatowy system chłodzenia pasywnego o nadzwyczajnej wydajności. Zastosowanie radiatora pozwoliło nam wyeliminować częsty problem z zarządzaniem temperaturą wewnątrz pomieszczenia upraw. Niska temperatura pracy wpływa pozytywnie na żywotność lamp, które będą działać przez wiele lat, nie tracąc przy tym swej wydajności.

Co więcej, brak elementów mechanicznych w postaci wentylatorów niemal wyklucza ryzyko awarii, a zasilacz umiejscowiony na przewodzie sprawia, że lampy są bardziej kompaktowe w porównaniu do innych produktów tego typu. Energooszczędność, trwałość, wysoki wskaźnik wydajności – te cechy sprawiają, że lampy Sunray to idealne rozwiązanie dla plantatorów „indoor” – zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. 

 Dostępne warianty panel LED Monster Universal:

 1. Moc rzeczywista: 0 - 150W
  Strumień fotonów (µmol/s): min.400µmol/s
  Sugerowany obszar uprawy: do 0,64m2
  Waga: 5,5kg
  Wymiary: 300x210x120 mm

 2. Moc rzeczywista: 0 - 300W
  Strumień fotonów (µmol/s): min.780µmol/s
  Sugerowany obszar uprawy: do 1,3m2
  Waga: 9,2kg
  Wymiary: 580x210x120 mm

 3. Moc rzeczywista: 0 - 600W
  Strumień fotonów (µmol/s): min.1590µmol/s
  Sugerowany obszar uprawy: do 2,5m2
  Waga: 18kg
  Wymiary: 1180x210x120 mm


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Panel Led DIMM GS Sunray 150W Monster Universal z pilotem regulowany

Panel Led DIMM GS Sunray 150W Monster Universal z pilotem regulowany

Lampy z serii GS Sunray moc 150w

PayPalProduct successfully added to the product comparison!