Kategorie

OPRAWA LUMII SOLAR 630W BOX PRO

Nowy

1 380,00 zł brutto

Lumii

Kompletny zestaw oświetleniowy przeznaczony do uprawy roślin, składający się z odbłyśnika zintegrowanego z układem zapłonowym firmy LUMii SOLAR oraz dwuch lamp LUMii SOLAR 630W CDM PRO ( 2 x 315W ) przeznaczonych na fazę wzrostu i kwitnienia. (BRAK żarówek w zestawie) 

Jeśli chodzi o jakości produktu końcowego, nic nie może się równać z oświetleniem CDM - ( ceramiczne metalohalogenkowe ). Światło wytwarzane przez żarówki daje nam zdrowsze rośliny pełne wigoru, prowadząc do większych plonów o lepszej jakości.

Oświetlenie LUMii SOLAR przypomina światło słoneczne rewolucja w pomieszczeniu! dając każdemu szansę na pełne wykorzystanie oświetlenia CDM.

Komplet - zasilacz, odbłyśnik i lampa w jednym urządzeniu.
Może być stosowany jako samodzielne światło lub jako dodatkowe.
Wyjątkowo wysokie poziom PAR.
Lampy CDM wytwarzają doskonałe światło użytkowe dla roślin - „światło słoneczne w pomieszczeniu”
Niższa moc grzewcza niż standardowe oświetlenie HPS.

Zestaw zawiera:

1 x SOLAR 630 - zintegrowany zasilacz z odbłyśnikiem
-zestaw nie zawiera żarówek

Zestaw SOLAR 630 jest gotowy do użycia zaraz po rozpakowaniu i wkręceniu żarówki, w pełni okablowany.

W modelu SOLAR 630 masz możliwość uruchamiania lamp oddzielnie.
Do zestawu warto domówić wieszaki by swobodnie regulować wysokość lampy. ( wieszaki, kliknij i wybierz ).

Dane techniczne:

Wymiary zestawu: 60 x 26,5 x h25 cm
Wymiary odbłyśnika: 37,5 x 26,5 x h10 cm
Waga: 4,8 kg
Przewód sieciowy: 2 m, zakończony IEC ( żeńskie )
Zasilanie: AC 120V 240V 50/60Hz; 5,25/2,63 AMP

Zasilacz posiada wejście sieciowe IEC ( męskie ) oraz bezpiecznik.

Jak działa zestaw LUMii SOLAR 630:

Lampy CDM ( ceramiczno-metalohalogenkowe ) wykonane są z ceramicznej rury łukowej zamiast typowych kompozytów, takich jak kwarc. Pozwala to lampie działać w wyższych temperaturach.
Kiedy zacznie działać zasilacz, zapala gazy w żarówce. Emitowane światło ma pełne spektrum, które pozwala prowadzić uprawę zdrową, a nasze rośliny będą pełne wigoru. Odbłyśnik kieruje promień światła w dół do Twoich roślin i rozprowadza je równomiernie, dzięki wysoce wypolerowanemu aluminiowemu reflektorowi.

Korzystanie z SOLAR 630:

Zawieś urządzenie w centrum uprawy na odpowiedniej wysokości, używając na przykład Easy Rolls, wieszaków z grzechotką lub łańcuszka. Zawsze przykręcaj żarówkę do oprawki lampy w swoim reflektorze tak mocno, jak to możliwe, chwytając lampę czystą suchą ściereczką. Jeżeli lampa nie jest wkręcona tak ciasno, jak to możliwe, może wystąpić iskrzenie pomiędzy centralnym kontaktem lampy i oprawą lampy. Powoduje to stopienie styku lutowniczego na spodzie lampy, powodując uszkodzenie i uniemożliwiając jej użytkowanie. Upewnij się, że lampa jest czysta i całkowicie wolna od odcisków palców oraz innych zanieczyszczeń.

Podłącz przewód sieciowy do gniazda w zasilaczu, upewniając się, że kabel jest ciasno dociśnięty i nie styka się z elementami nagrzewającymi się np. żarówka, odbłyśnik, zasilacz. Moc Twojego zasilacza MUSI być zgodna z mocą używanej żarówki w przeciwnym razie istnieje wysokie ryzyko pożaru lub uszkodzenia sprzętu. Podłącz wtyczkę sieciową do gniazdka elektrycznego i włącz ją. Zasilacz uruchomi się i zapali lampę.

Ważne!
Pierwsze uruchomienie lampy o mocy 315W CMH należy postępować w następujący sposób: przy pierwszym uruchomieniu lampa musi pracować nieprzerwanie przez co najmniej 15 minut. Umożliwi to prawidłowe stopienie metali w lampie. NIEPOPRAWNE UŻYCIE MOŻE SPOWODOWAĆ AWARIĘ LAMPY! Jeśli powyższe nie będzie przestrzegane, roszczenia z tytułu gwarancji na lampę będą nieważne.

Ostrzeżenie!

Kiedy lampy CDM są włączone, nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur. Podobnie jak w przypadku wszystkich lamp HID, należy unikać dotykania lampy palcami lub roślinami, ponieważ może to spowodować poważne oparzenia lub pożar. W szczególności należy unikać rozpryskiwania cieczy na lampę, ponieważ może to spowodować przedwczesną awarię lub nawet wybuch żarówki.


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OPRAWA LUMII SOLAR 630W BOX PRO

OPRAWA LUMII SOLAR 630W BOX PRO

PayPalProduct successfully added to the product comparison!