Kontener Uprawowy Growspec Aeroponic Grow Container CF-VAC AERO propagator

Opinie
 • Pobierz PDF
 • ajzu1492

  ajzu14921492
  Producent:

  Nowy produkt


  348 665,63 zł (netto)
  428 858,72 zł (brutto)

  Udostępnij:

  KONTENER GROWSPEC FARMA DO UPRAWY, to kompletny zamknięty w pełni zautomatyzowany system do upraw przemysłowych.Dostosowany do Twoich potrzeb, zajmuje mało miejsca, bezpieczny, konkurencyjny dla klasycznych szklarni.

  MODEL

   CF-VAC 

  Ten kontener uprawowy moze pracować w temperaturze min -40C max +40 Cmoże również zostać pozostawiony na dworze podczas opadów śniegu, deszczu.Wejście i wyjście 2 pary drzwi.SPECYFIKACJA

  Izolowane komory do upraw które zmniejszają koszty po dwóch uprawach zwrot gwarantowany W chłodzeniu i ogrzewaniu zastosowano specjalnie zaprojektowane urządzenia klimatyzacyjne. Wytrzymały system regałów zaprojektowany do współpracy z tacami Agritom. Odporne na korozję materiały regałowe Specjalnie zaprojektowane, ergonomiczne tace. Konstrukcja tacy jest opatentowana w nazwie naszej firmy. Cyfrowa jednostka sterująca Agritom, która jest przyjazna dla użytkownika i obsługiwana przez oprogramowanie AOS. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów hydroponicznych. Specjalny system oświetlenia, który wspomaga wzrost roślin. Zintegrowany generator ozonu i system filtracji wody.

  Uprawa w opakowaniu transportowym może być bardzo przydatna.  Często rolnicy muszą obserwować odległość od szkół, bibliotek i parków, między innymi budynków użyteczności publicznej. To może sprawić, że znalezienie miejsca na uprawę w pokoju będzie dość niezwykłe i skomplikowane. Poza tym przepisy zagospodarowania przestrzennego i polisy ubezpieczeniowe mogą oznaczać, że właściciele budynków nie będą mogli wynajmować Ci powierzchni. Nawet jeśli znajdziesz miejsce, musisz upewnić się, że jest bezpieczne i może mieć prywatność przed wścibskimi oczami. Używanie kontenerów transportowych do uprawy w tym sensie zapewnia duży wybór pod względem lokalizacji i prywatności. Kontenery transportowe mają standardowe rozmiary: 40 stóp lub 20 stóp. Potrzebują tylko płaskiej ziemi oraz dostępu do wody i elektryczności. Są szczelne i przenośne, dzięki czemu można je rozwijać w dowolnym miejscu.
  Dzięki kontenerom transportowym środowisko jest hermetyczne i w pełni kontrolowane – światło, ciepło, wilgotność i przepływ powietrza można regulować i monitorować, aby stworzyć idealne środowisko, w którym rosną rośliny. To prawo może zmaksymalizować wyniki i dać Ci wybór większych roślin. Nawet jeśli jesteś fanem, nadal możesz czerpać korzyści z kontenerów transportowych. Możesz nie tylko skończyć udaną uprawą,e Wielu rolników uważa również, że korzyści płynące z uprawy w kontenerach transportowych zwracają się po drugiej uprawie. 
  LEDY GROWSPEC 26KW
  1,200 μmol/s.m2
  Flower / Veg
  224
  24m2 aeroponicznej uprawy 
  System połączonych wiader 
  1198cm L 230 W 264 H
  kontrola temperatury 16-30C rezerwa zbiornik 680L,
  4 sposoby dozowania nawozów, płynne terowanie światłem 0-100% 
  Max. Input Power
  26KW
  Max. Dehumidification
  Max. Humidification
  Max.PPFD @30cm (1ft)
  1,200 μmol/s.m²

  Flower / Veg aero 224 plant

  24m² propagator 

  Wiaderka x 224 

  Bucket sets(GB1)


  Specifications

  door to door dowóz bezpośrednio gdzie chcesz na terenie całej EUROPY!

  UWAGA TERMIN REALIZACJI 60-90 DNI

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię
  Kontener Uprawowy Growspec Aeroponic Grow Container CF-VAC AERO propagator

  Kontener Uprawowy Growspec Aeroponic Grow Container CF-VAC AERO propagator

  SPECYFIKACJA

  Pliki do pobrania (55.41k)

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: