Kategorie

Oświetenie LED 

Wysokiej klasy lampy LED - rośliny z nowoczesnym światłem! nasz growshop oferuje Tobie i Twoim roślinom duży wybór nowoczesnych lamp LED. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów i sprawdziły się w praktyce dzięki wyjątkowej jakości i wydajności. Nasz asortyment lamp LED jest fachowo dobrany dla Ciebie i bardzo dobrze wyceniony. 

Podkategorie

 • Phytolite Phytoled

  Jeśli chciałbyś NAJMOCJNIESZEGO ŚWIATŁA do domowej uprawy roślin, W pełni profesjonalne panele oświetleniowye z linii CLOROFILLA  Ledy wykonane z niezwykłą starannością, każdy rozmar dobrany pod odpowiedni rozmiar growboxa. . Wśród prezentowanych modeli paneli oświetleniowych znajdziesz wysokiej klasy reflektory o dużej mocy, wyposażone w diody emitujące światło o długości fal optymalnej dla efektywnego wzrostu roślin odciętych od światła naturalnego. Chlorofllla Led Grow oszczędzasz nie tylko na rachunkach za prąd (lampy tego typu zużywają znacznie mniej energii niż Lampy HPS czy MH, ale także zmniejszasz ilość ciepła emitowanego przez lampy oraz zwiększasz efektywność wzrostu roślin.Led COB emitują światło o takiej barwie, która jest wymagana do zainicjowania i maksymalizacji procesu fotosyntezy zachodzącego w liściach. Dodatkowym atutem są diody Cree, dzieki czemu nie brakuje światła o innych barwach. Można je właczyć i wyłączyć w dowolnym momencie.

 • Perfandled

  Oświetlenie LED do uprawy roślin jest rozwiązaniem problemu deficytu ilości światła naturalnego w sezonie zimowym, a także umożliwia uprawy typu INDOOR w obiektach zupełnie pozbawionych światła dziennego. Dalsze korzyści idące za wykorzystaniem lamp LED do upraw to między innymi wydłużenie okresu produkcyjnego - doświetlanie daje możliwość uprawiania roślin przez cały rok a co za tym idzie z kolei zwiększenie częstotliwości zbiorów. Warto również zaznaczyć, że stałe natężenie światła gwarantuje przewidywalność i stabilność plonów.

  Firma PERFAND LED zaprojektowała serię opraw Horti do upraw szklarniowych i specjalistycznych. Wszystkie oprawy z systemu oświetlania LED do uprawy roślin zapewniają białe światło, wizualnie zbliżone do naturalnego ze zwiększonym strumieniem poszczególnych barw - spektrum różnych rodzajów opraw. Oprawy posiadają patentowany system modulacji światła czyniąc je bardziej oszczędnymi w porównaniu do innych lamp wykonanych w technologii LED.

 • Luckygrow

  Panele LED grow  LUCKYGROW to najwyższej jakości lampy do uprawy roślin w pomieszczeniach.

   Wymienne źródła światła na wzrost kwitnienie oraz obie fazy (wzrost i kwitnienie) można kombinować wedle własnego uznania ze źródłem światła i możesz zapewnić swoim roślinom idealne warunki świetlne przez cały cykl. DIODY EPISTAR I CREE do wyboru kąt padania światła 120 stopni oraz 90 stopni, super ciche wentylatory, soczewki oraz mocne zasilacze zapewniają dużą efektywność i stabilność uprawy. Co trzeba zrobić? Dobrać odpowiednią barwę siątła LUCKYGROW LED. Zaistalować i cieszyć się rosnącymi roślinami!

 • TLed Secret Jardin

  Specjalistyczne listwy led, które można umiejscowić je w dowolnym miejscu namiotu , growboxa, dostępne barwy grow, agro. TLED w serii 26w oraz 42w.

 • SANlight led
 • GrowSpec
 • Spectolight

  Polski producent LED, testowane przez Instytut Nauk.

 • California Lightworks
 • Pozostałe
 • LUMATEK
 • Verticana

  Verticana to system oświetleniowy dedykowany ścianom wertykalnych. System zapewnia łątwą instalację oraz nowoczesny desighn (dostępny w kolorze czarnym oraz bialym) jednocześnie zapewniając naszym roślinom optymalne warunki do życia

  Nowoczesne oświetlenie ścian wertykalnych led 

  4 rodzaje soczewek

  oraz

  3 długości szyn

  Do wyboru soczewki: 15°, 25°, 45° oraz 80°

  3 długości szyn: 1m, 2m oraz 3m

  Dzięki szerokiej ofercie soczewek możliwe jest oświetlenie zielonych ścian o wysokosci nawet do 5 metrów

  Soczewka 15° potrafi oświetlić obiekty znajdujące się w odległości do 5 metrow
  Soczewka 25° potrafi oświetlić obiekty znajdujące się w odległości do 3,5m
  Soczewka 45° potrafi oświetlić obiekty znajdujące się w odległości do 2m
  Soczewka 80° potrafi oświetlić obiekty znajdujące się w odległości do 1m
  Oświetlenie Verticana cechuje się długą żywotnością, przeciętny moduł oświetleniowy posiada żywotność na poziomie 50000 godzin.

  2 kolory do wyboru

  W ofercie posiadamy szyny oraz moduły świetle w 2 wersjach kolorystycznych czarne lub białe

  Łatwa instalacja

  Instalacja oświetlenia odbywa się tak samo jak w przypadku klasycznego oświetlenia sklepowego / domowego.

  ŚWIATŁO PRZYJAZNE DLA LUDZI I ROŚLIN

  Verticana oferuje białe światło przyjazne zarówno dla ludzkiego oka jak i dla roślin. Specjalnie dobrana barwa światła pozwala na zaprezentowanie naturalnego piękna naszego ogrodu. Światło użyte w Verticana cechuje się wysokim współczynikiem oddawania barwy przy rownóczesnym zaspokojeniu potrzeb roślin na długości światła potrzebnych do aktywnej fotosyntezy

 • LUMEN KING
 • Hortii
na stronę
Przeglądasz 1 - 50 z 176 produktów