Lista produktów producenta: Canna Farmer

Producentem nawozów CANNAFARMER jest firma EkoAgra z Bydgoszczy, która specjalizuje się w produkcji nawozów i podłoży ogrodniczych oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do uprawy konopi.

Jesteśmy pierwszą polską firmą produkującą nawozy dedykowane do uprawy konopi we wszystkich rodzajach podłoży.

Nowoczesne nawozy CANNAFARMER to innowacyjne technologie pozwalające na osiągnięcie doskonałego wzrostu i kwitnienia konopi oraz podnoszące znacząco jakość i wielkość plonów.

  CANNAFARMER stworzyli eksperci, którzy przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem opracowali dedykowane dla branży konopnej nawozy, które w całości odpowiadają na potrzeby profesjonalnie i amatorskiej uprawy  konopi.

CANNAFARMER to nasza linia produktów stworzona aby uprawa konopi była sprawna i jeszcze wydajniejsza. Nasze nawozy to rewolucyjna formuła, która pozwalauzyskać jeszcze większy wzrost plonów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa stosowania.

Nawozy CANNAFARMER są wzbogacone przez ADIUWANTY podnoszące znacząco podnoszące jakość i wielkość plonów oraz chelatowane innowacyjną metodą EDTA,która gwarantuje pełną przyswajalność pożywki przez rośliny i całkowitą rozpuszczalność w wodzie.

na stronę
Przeglądasz 1 - 12 z 17 produktów
Przeglądasz 1 - 12 z 17 produktów