Kategorie

GrowSpec 

Growspec to nie są po prostu lampy, Growspec to pomysł. Pomysł jak stworzyć i oświetlić farmę wertykalną, jak doświetlić szklarnie oraz jak zoptymalizować proces fotosyntezy w rożnych gatunkach roślin dla różnych zastosowań.

Współpraca europejskich specjalistów – inżynierów, fizyków i biologów z azjatyckimi partnerami pod kierownictwem polsko-chińskiego zarządu sprawia, iż szybko i tanio wcielamy najnowocześniejszą myśl techniczną w gotowe rozwiązania.

Growspec to idea współpracy. Współpracy między światem naukowym – jednostkami badawczymi, a producentami z branży około ogrodniczej – nawozów, nasion, osprzętu oraz producentami najwyższej jakości elektroniki.

Przede wszystkim jednak, Growspec to systemy oświetlenia skrojone na miarę potrzeb inwestora, ukierunkowane na oszczędność energii i zysk z optymalizacji prowadzonej uprawy.

Nasi specjaliści:

– Zaprojektują i wprowadzą do produkcji każdy model lampy potrzebny do spełnienia wymagań projektu,

– Opracują spektrum światła potrzebne dla określonej rośliny bądź zoptymalizują pod względem wymagań projektu już istniejące spektrum,

– Przeliczą każdy obiekt pod względem wymaganego spektrum światła i montażu oświetlenia marki Growspec w taki sposób, aby inwestycja była jak najmniej kosztowna.

 

Ponadto, magazyny w USA, Chinach i Polsce zapewnią doskonałe warunki transportu oraz wsparcie przy ewentualnych procedurach celnych.

Jesteśmy międzynarodową grupą ludzi o zróżnicowanych umiejętnościach, mających wiedzę i zaplecze, by sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom z szeroko pojętego segmentu horticultural lighting.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych możliwościami otwierającymi się dzięki technologii oświetlenia roślin.

Światło LED jest ważne w pracy florystów – przede wszystkim w kombinacji z roślinami nadaje ogrodowi czy pomieszczeniu zjawiskowego uroku, ale co również istotne, pozwala uprawiać wszystkie pożądane gatunki, bez względu na pogodę czy temperaturę. Każda pracownia florystyczna jest wyposażona w sztuczne źródła światła, co daje ich posiadaczowi niemal nieograniczone możliwości w przygotowywaniu nowych projektów, kompozycji czy w realizowaniu zamówień najbardziej wymagających klientów. Odpowiednie dobranie lampy LED daje nam pewność, że roślina uzyska nietuzinkowy wygląd, a co więcej wyrośnie zdrowa i silna. Na przestrzeni ostatnich lat przybywa firm, które profesjonalnie zajmują się florystyką, a kompleksowe systemy oświetleniowe LED są fundamentem ich działalności.