Kategorie

Akwarystyka & Botanika 

W kategorii znajdą Państwo nie tylko sadzonki oraz klony z naszej sklepowej rozsady, ale również wyspecjalizowane podłoża i zestawy do upraw roślin tropikalnych.  Zapraszamy. Oferta w ciągłym rozwoju. Możliwość odbioru sadzonek roślin w sklepie stacjonarnym. Uprawiane i doglądane codziennie przez wykwalifikowanych pracowników. W kategorii również małe mikrosystemy "las w butelce" "las w słoiku" wyspecjalizowane akcesoria oraz podłoża botaniczne.

Podkategorie

 • Sadzonki
 • Zestawy do uprawy

  W kategorii znajdą Państwo zestawy do uprawy roślin, akcesoria dobrane i wyspecjalizowane pod kątem gatunku.

 • Podłoża wyspecjalizowane

  Podłoża do terrarystyki, aquaponiki, bioponiki, hydroponiki, ukorzeniania, podłoża ozdrobne, podłoża do akwarium

 • Urządzenia botanika...
 • Naturalne ozdoby,...

  W tym dziale znajda Panstwo akcesoria florystyczne potrzebne do stworzenia wymarzonej kompozycji florystycznej (kompozycja w naczyniu, dekoracje swiateczne, florystyka slubna, pogrzebowa etc.) z pomoca gabki florystycznej, drutow, ozdob naturalnych itp. Znajdziecie tutaj rowniez narzedzia i specyfiki do roslin potrzebne kazdemu floryscie, jak np. nozyce, noze, obcegi, tasmy florystyczne, kleje do roslin zywych, kleje na cieplo, nablyszczacze do kwiatow i lisci.  

  Oferujemy rowniez szklane naczynia, wyspecjalizowane podloza, grys ozdobny do stworzenia niezwykle modnego w ostatnim czasie lasu w szkle. 

  Dzial w ciaglej rozbudowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznawania sie z poszerzajaca sie oferta. 

na stronę
Przeglądasz 1 - 50 z 86 produktów