Kategorie

Growbox namioty do uprawy 

Profesjonalne namioty do hodowli roślin Czy myślisz o roślinach domowych? Czy chcesz zamówić starannie wykonany pokój do uprawy? Trafiłeś we właściwe miejsce! Nie ma znaczenia, czy uprawiasz rośliny amatorsko czy profesjonalnie. W naszym sklepie online znajdziesz wysokiej jakości akcesoria, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o hodowlę w domu. Skrzynia do uprawy, czyli namiot do uprawy, nie tylko ochroni twoje rośliny, ale także pomoże stworzyć idealne warunki do ich prawidłowego wzrostu. Polecamy growboxy renomowanych marek, takich jak Homebox, Secret Jardin, BudBox lub Growlab, ROYALROOM, DiamondRoom, Airontek, Herbgarden, Growspec namioty z białymi ścianami! Jesteśmy świadomi różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego w naszej propozycji będziecie mieli znajdź growboxy o różnych rozmiarach, więc na pewno wybierzesz namiot kultywacyjny, który spełni twoje wymagania. Ponadto oferujemy szeroką gamę akcesoriów, które pozwolą Ci kompleksowo wyposażyć swój growbox. W naszym asortymencie znajdują się między innymi torby do suszenia roślin, siatki do kształtowania i podparcia roślin, a także deski do montażu wyposażenia w growbox. Każdy growbox został dokładnie sfotografowany i opisany, co z pewnością ułatwi wybór. Jeśli jednak masz pytania dotyczące oferowanych namiotów - skontaktuj się z nami - chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego growboxa. Oferujemy nie tylko namioty do uprawy, ale także szeroką gamę akcesoriów i wyposażenia niezbędnego do profesjonalnej uprawy roślin. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybką i dyskretną wysyłkę. Witamy!

Podkategorie

 • Herbgarden

  Growboxy namioty do uprawy w wersji silver oraz white otwierające się ku górze, wersja dla początkujących hodowców. Szeroki wybór rozmiarów od 35x35x90cm, 70x70x100cm po 240x120x200cm ! 

 • RoyalRoom

  Królewskie growboxy, solidne wykonanie grube ściany. Szeroki wybór namiotów royalroom. Od serii Classic, High po fireproof. Zaprszamy do zapoznania sie z szeroką gamą namiotów uprawowych RoyalRoom!

 • Hydro Shoot

  Przeznaczone do uprawy roślin mierzących od 50 do 150 cm „duże” namioty Hydro Shoot oferują przestrzeń do upraw o powierzchni od 1,44 do 18,00 m2. Są łatwe w montażu i posiadają drzwi umożliwiające całkowite otwieranie 3 ścian namiotu, co zapewnia łatwy dostęp do roślin. Modele posiadają rękawy odblaskowe umożliwiające wlot/wylot powietrza, ale dodatkowo można wyposażyć je w kołnierze kanałowe DUCTING FLANGE DF16 zapewniające dodatkowe wloty/wyloty. 

 • BudBox
  Duże rozmiary obecnie jest to zdecydowanie najlepszej jakości i najbardziej wyrafinowany namiot uprawowy na rynku europejskim.
 • Homebox

  Linie produktów HOMEbox® stanowią zwieńczenie wszystkiego, co wiemy o uprawie roślin w pomieszczeniach. Od kiedy w 2001 roku wynaleźliśmy oryginalny przenośny namiot do uprawy, nie przestaliśmy wprowadzać innowacji i ulepszeń. Rezultatem są HOMEbox® Ambient i Vista - nasze najbardziej zaawansowane przenośne namioty do uprawy. Po prostu tworzy idealną przestrzeń do uprawy roślin w pomieszczeniu, nieporównywalną z żadnym innym namiotem do uprawy na rynku.

 • Garden High PRO
 • Secret Jardin

  NAMIOTY DLA EKSPERTÓW, PROFESJONALISTOW I POCZĄTKUJĄCYCH  

  Ponieważ kultura wewnętrzna jest trudnym ćwiczeniem, nie należy oszczędzać żadnych szczegółów, zaprojektować Secret Jardin i zrobić namioty hydroponiczne o wysokiej jakości profesjonalnej, które gwarantują duże zbiory.   Nasze namioty, nieuleczalne, solidne o silnie zoptymalizowanym kształcie i strukturze, umożliwiają uprawę wielu różnych rodzajów roślin w domu. Temperatura, oświetlenie, wilgotność, wentylacja - wszystko pomyślano tak, aby zapewnić młodym roślinom najlepsze warunki do idealnego wzrostu.

 • Mammoth

  Najwyższej jakości, lekkie namioty growboxy Mammoth, pokryte wysoce odblaskową srebrną powłoką, która znacznie zwiększa intensywność światła od wewnątrz.

 • Akcesoria growbox
 • Regały uprawowe

  Właściwe rozwiązanie regałowe może zwiększyć wydajność Twojego pomieszczenia do uprawy. Uprawa na wielu poziomach nie tylko pozwoli Ci zwiększyć liczbę roślin, które możesz uprawiać jednocześnie, ale także uprawa na ruchomych stojakach pomoże Ci usprawnić działanie i utrzymać przestrzeń w czystości. Zerknij na regały na stronie www.ajzu.pl

na stronę
Przeglądasz 1 - 12 z 291 produktów