Filtry

Włączone filtry:

  Kategorie

  Zestawy Growbox  

  Dobrze dopasowany zestaw do uprawy, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas. Wysokiej jakości zestaw do uprawy w pomieszczeniach (growbox + cały odpowiedni sprzęt) to wygodny start dla wszystkich początkujących hodowców. Jednym kliknięciem otrzymujesz kompletny, niezawodny montaż, który bez problemu uruchomisz od razu po dostawie i od razu możesz rozpocząć pracę bez zbędnych komplikacji. Doświadczony hodowca korzysta z zestawu do uprawy po obniżonej cenie w celu szybkiej optymalizacji upraw lub kompleksowej innowacji zaplecza technicznego.
  Wybierz zestaw do uprawy według własnych priorytetów!

  Niezawodny zestaw za jak najmniejsze pieniądze: najtańsze warianty odpowiednie zwłaszcza dla początkujących hodowców jako relaksujący start w zaciszu domu.
  Złoty środek: tą drogą mogą podążać zarówno doświadczeni hodowcy, jak i początkujący, którzy nie boją się inwestować bezpośrednio w lepszy sprzęt.
  Modernizacja i optymalizacja: kontrola klimatu w namiocie, symulacja dnia i inne usprawnienia technologiczne ułatwią uprawę w namiocie i pomogą uzyskać optymalne wyniki. Skrzynię wzrostową uzupełnia idealne wyposażenie w całym zestawie, które poszerzy Twoje możliwości lub unowocześni istniejące środowisko.
  Standardowo dostosowujemy zestawy uprawowe do nowych technologii CMH i LED . Chętnie dopasujemy Twój indywidualnie, a także pomożemy skompletować lub dostosować dowolny zestaw dokładnie według potrzeb. Po prostu napisz do nas na : sklep@ajzu.pl


  W kategorii znajdziesz zestawy do uprawy zarówno w większych jak i mniejszych wersjach. Zestawy składają się głównie z namiotów uprawowych ( growboxów ), wentylacji przystosowanej do powierzchni growboxa, oraz oświetlenie różnego rodzaju między innymi: lampy HPS, Oświetlenie LED, Świetlówki kompaktowe oraz inne oświetlenie służące do uprawy roślin. Zestawy uprawowe można dowolnie modyfikować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Kompletne zestawy do uprawy roślin  rozmiary growbox :

  DOSTEPNE ROZMIARY GROWBOXÓW NAMIOTÓW DO UPRAWY : 30x30cm 40x40cm 50x50cm 60x60cm 35x35cm 80x80cm 100x100cm 120x120cm, 240x120cm, 240x240cm,
  200x200cm, 100x200cm, 300x300cm oraz wiele innych sprawdź również kategorię https://ajzu.pl/50-growboxy-namioty-uprawowe jeśli chesz kupić sam namiot do uprawy

  Podkategorie

  • Mini

   Zestawy do uprawy roślin o małej powierzchni uprawowej, typowo hobbistyczne, małe namioty doskonale sprawdzają się podczas klonowania roślin. W skład zestawów wchodzą growboxy mini, propagatory itd.

  • Medium

   Zestawy do uprawy roślin rozmiary średnie, przeznaczone dla profesjonalistów, oświetlenie LED, świetlówki CFL oraz żarówki HPS czy światło TCL znajduję się w składzie poszczegółnych zestawów.

  • Max

   Kompletne zestawy uprawowe o rozmiarach dużych. Namioty pawilony uprawowe oraz duże rozmiary growboxów. Dobrane oświetlenie oraz wentylacja. Zestawy do uprawy gotowe do działania.

  na stronę
  Przeglądasz 1 - 12 z 108 produktów