Kategorie

Nawozy 

NAWOŻENIE JEST DLA ROŚLIN ISTOTNIEJSZE NIŻ MYŚLISZ Dla każdego doświadczonego hodowcy oczywistym jest to, że uprawiane rośliny potrzebują stałego dostarczania niezbędnych składników odżywczych, poprzez stosowanie nawozów. Czasem jest tak, że brakuje tych składników i ta sytuacja może stwarzać problemy – nawet w przypadku, gdy hodowla jest wolna od wszelkich chorób, a także dobrze znosi niestabilne warunki pogodowe. Istnieją na rynku specjalistyczne preparaty, które potrafią uzupełnić brak składników w podłożu – skierowane są zarówno do tych hodowców, którzy zajmują się uprawami na masową skalę, jak i dla tych, pałających się hodowlą w domu lum na działce. Ci, którzy dopiero zaczynają hodowlę, mogą czuć się wręcz zagubieni, gdyż asortyment jest naprawdę szeroki i rozbudowany. Bogactwo oferty może sprawić, że początkujący uprawiający mogą mieć problemy z odpowiednim wyborem właściwej oferty. Należy jednak pamiętać, że w ramach odpowiedniej pomocy, na opakowaniach są umieszczone informacje na temat przydatności danego preparatu, jego dokładnego zastosowania, a także dawkowania. JAK PRAWIDŁOWO NAWOZIĆ ROŚLINY? Istnieją często przypadki, w których hodowcy nie stosują się do informacji na temat dozowania poszczególnych preparatów i często przesadzają z dawkami. Wtedy to, zbyt duża ilość specyfików potrafi wyrządzić roślinie szkody, miast pomóc. Może się okazać, że zamiast wspomagania procesu rośnięcia lub dojrzewania plonów, roślinę, przez nieumiejętną pomoc, po prostu się zniszczy. Dlatego też należy zwrócić szczególną uwagę na to, by wybrać odpowiedni preparat, który będzie najlepszy dla naszej hodowli, zapoznać się dokładnie z informacjami na temat dawkowania i stosować się do tych porad. Dzięki takiemu działaniu, nasze rośliny będą rozwijać się w sposób prawidłowy i otrzymają właściwą pomoc, jakiej potrzebują. Jesteśmy dystybutorem takich marek jak canna, advanced nutrients, biobbizz, hesi, atami, growth technology, feeding powder, biogreen, aptus, advanced hydroponics of holland, GHE i wiele innych !

Podkategorie

 • AGROBACTERIAS

  Prezentujemy gamę produktów biologicznych Agrobacterias, idealnych dla Twoich roślin ziołowych!

  Ten asortyment w 100% naturalnych produktów składa się z fungicydów, takich jak Amanitha do walki z Oídio i Botrytis, ale także z biostymulatorami, takimi jak Muskaria, które umożliwiają roślinom powrót do zdrowia po okresie stresu i totalnego rozpadu systemu immunologicznego rośliny.

  Agrabacterias proponuje także korzystne bakterie do uprawy konopi, takie jak BactoHemp i BactoBloom, Bactomatic booster i nawóz przeznaczony do roślin szybkokwitnących tzw. autoflowering , które zapewniają wszystkie niezbędne elementy dla zdrowej uprawy i bujnego plonu. Zapraszamy 

 • Advanced Nutrients
 • Advanced Hydroponics...

  W 1993 r. Jay Jackson, założyciel i obecny dyrektor Advanced Hydroponics w Holandii, postanowił znaleźć alternatywę dla dostępnych wówczas nawozów, których używał on i wielu innych hodowców. Jay szukał formuły, która łączyłaby: łatwość użycia, wysoką wydajność i konkurencyjne ceny. Aby uzyskać rozwiązanie, Jay udał się do ekspertów w "Holenderskim Centrum Badań nad Nasionami Kwiatów" w holenderskim mieście Aalsmeer. Aby uczynić użycie tak prostym, jak to tylko możliwe, konieczne było przedstawienie składników w sposób umożliwiający łatwe mieszanie, tak aby każdy hodowca mógł z łatwością dostosować objętości najbardziej niezbędnych składników odżywczych zgodnie z ich potrzebami. Tak narodziła się Dutch Formula!

  Jest to nawóz płynny składający się z trzech składników, które należy zmieszać w łatwym stosunku: 2: 1: 1 w okresie wegetacji, 1: 2: 1 w okresie przed kwitnieniem, a na końcu 0: 3: 1 w okres pełnego rozkwitu. Na początku nawozy zostały przetestowane przez Jaya wraz z wieloma innymi hodowcami. Wyniki były WYJĄTKOWE! Wyniki te nie były możliwe w przypadku dawnych nawozów. Po udoskonaleniu uruchomiono sklep detaliczny. W 1996 r. Holenderska formuła została zaprezentowana na targach w Niemczech, a najwyższej jakości nawozy holenderskie Formula wraz z rosnącym popytem doprowadziły do ​​rozpoczęcia działalności hurtowej w całej Europie.

  Linia Dutch Formula została wkrótce rozszerzona o 100% całej naturalnej linii "Natural Power", która zawierała "Root Stimulator", enzymatyczny suplement o nazwie "Enzymy", GrowthBloom Stimulator o nazwie "Excellerator", a wreszcie produkt do dojrzewania o nazwie "Natural Power". Finał". Po "Natural Power" popularny "system Aqua" dotarł do linii hurtowni i dystrybutorów. Obecnie ponad 60 dystrybutorów w 22 krajach na całym świecie (w tym w Rosji i Japonii) dostarcza produkty Advanced Hydroponics of Holland, a liczba dystrybutorów i sklepów detalicznych wciąż rośnie. 

 • Aptus Holland
 • Atami
 • Plant Success (mikoryza)

  Plant Success mikoryza przeznaczona do ogrodnictwa wewnątrz i na zewnątrz. W przyrodzie grzyby mikoryzowe tworzą związek symbiotyczny z ponad 90% roślin na świecie, więc najprawdopodobniej rośliny w twoim ogrodzie odniosą korzyść. Grzyby, po zastosowaniu, kiełkują i stają się przedłużeniem systemu korzeniowego. Mikoryza zwiększa uwalnianie wcześniej niedostępnych składników odżywczych i wody. Grzyby te są niezwykle wrażliwe i potrzebują przetrwać rośliny żywicielskie. Jeśli Twoja gleba była uprawiana, ubita, oczyszczona z roślinności lub spryskana ostrymi substancjami chemicznymi, mogłaby skorzystać z wprowadzenia korzystnych mikroorganizmów za pomocą modyfikatora mikoryzowego. Plant Success mikoryza  mikoryzowe ekstrakty zawierają nie tylko grzyby mikoryzowe, ale także pożyteczne bakterie glebowe i pokarmy, takie jak wodorosty i kwasy huminowe, które wspierają bogatą i zróżnicowaną społeczność drobnoustrojów glebowych.

 • Biotabs
 • BioBizz
 • BioCanna
 • Canna
 • Agrecol
 • Hesi
 • GHE
 • Growth Technology
 • Green House Seeds /...
 • Bat Guano
 • Plagron
 • Dutch Pro
 • Inne
 • Nelson Garden

  Szwedzka firma z tradycją, nawozy wysokiej jakości.

 • Mycoterra
 • Emerald Harvest
 • Woma NL

  Linia żywieniowa Woma-Tuintechniek 1-2-3

  Rewolucyjna linia żywności, w której najważniejsza jest jakość, koncentrat i łatwość obsługi

  Nasza linia odżywek jest wynikiem wieloletnich testów z różnymi odżywkami i gwarantuje mocne i zdrowe plony. Dzięki ścisłej kontroli jakości, wysokiemu skoncentrowaniu i przyjazności dla użytkownika, dzięki trzem środkom linii odżywczej 1-2-3 masz wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć doskonały efekt końcowy!

 • Canna Farmer
na stronę
Przeglądasz 1 - 12 z 726 produktów