Grow Bloom Micro Powiększ

Advanced Nutrients Zestaw nawozów Grow Bloom Micro 3x1L

Opinie

 Grow Bloom Micro PH PERFECT !!

 • Pobierz PDF
 • ajzu1659

  ajzu16591659
  Producent:

  Nowy produkt


  125,00 zł (netto)
  125,00 zł (brutto)

  Udostępnij:  Sprawdź co daje nowa formuła PH Perfekt: Co daje nowa formuła PH Perfekt od Advanced Nutrients?  5-w-1 Grow, Micro i Bloom to składniki odżywcze bazowe dla plantatorów przyzwyczajonych do korzystania z trzyczęściowego schematu odżywiania roślin.

  Advanced Nutrients™ posiada najbardziej rozwinięty pełny, trzyczęściowy wzór składników odżywczych w pakiecie dostępnym dla hodowców.  Grow, Micro, oraz Bloom jako składniki odżywcze zawierają dodatkowe wartościowe elementy, które zwiększą wydajność każdego typu ogrodu, a zawierają:  1. F-1 (fulvates)

  2. H-2 (substancje humusowe)

  3. Aminokwasy

  4. Wet Betty (niejonowe środki powierzchniowo czynne)  Połączenie pH Perfect™ Technology pozwala na prostsze dodawanie roztworu, oraz na utrzymaniu odpowiedniego poziomu chelatacji w zbalansowanym wskaźniku składników odżywczych, zapewniając roślinom nieograniczony dostęp do najwyższej jakości witamin oraz minerałów.  Hodowcy używając pH Perfect™ Technology nie będą musieli martwić się o pH w roztworze, którego używają jako składnik pokarmowy dla roślin, ponieważ nowa formuła jest w stanie dostosować pH automatycznie do optymalnych wskaźników. Połączenie optymalnego poziomu pH z nowatorskimi procesami chelatacji, prowadzi hodowców w całkiem nowy standard uprawy.  W rzeczywistości, zastosowanej technologii chelatowania jest tak skuteczne, że substancje odżywcze pozostają dostępne dla roślin w warunkach, które normalnie nie sprzyjają kwitnieniu roślin. Hodowcy nie będą musieli się o to martwić, ponieważ wzory, które utrzymują pH są dostępne w optymalnym zakresie przez cały czas.  Pełne opakowanie Grow, Micro, oraz Bloom zawiera wszystkie trzy składniki naszego zaawansowanego programu trzech faz żywienia. W połączeniu, Grow, Micro i Bloom tworzą doskonały nawóz hydro, który zapewnia optymalne odżywianie. Jeśli chcesz osiągnąć szybki wzrost, wysokie plony, i niesamowite produkty, wybierz Grow, Micro, oraz Bloom.  • Zdrowe rośliny i możliwie najszybszy wzrost.

  • Farmaceutyczne prekursory odżywcze.

  • Więcej mikroelementów niż u innych producentów.

  • Wchłanianie składników odżywczych z szerszym spektrum pH.

  • Skoncentrowana, tańszy wzorzec.

  • Łatwy w użyciu.  Używanie trójfazowego programu odżywiania Grow, Micro, oraz Bloom jest bardzo łatwe. Proponujemy korzystać z mieszania roztworu w stosunku 1:1:1, ale proszę się nie zniechęcać do korzystania z formuły w stosunku 1:2:3 lub 3:2:1, które mogą być odpowiednie dla plantatorów starej szkoły. To jeden z wielu aspektów tego wielkiego systemu składającego się z trzech części - jest on elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Podczas korzystania z Grow, Micro, oraz Bloom, należy dodać do zbiornika po kolei Micro, następnie Grow i na koniec Bloom.

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię
  Advanced Nutrients Zestaw nawozów Grow Bloom Micro 3x1L

  Advanced Nutrients Zestaw nawozów Grow Bloom Micro 3x1L

   Grow Bloom Micro PH PERFECT !!

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii