Zestaw nawozów Advanced Nutrients Expert Grower 3x1L Powiększ

Zestaw nawozów Advanced Nutrients Expert Grower 3x1L

Opinie

Producent: Advanced Nutrients

 • Poważni growerzy z dobrymi umiejętnościami, doświadczeniem w zbieraniu plonów, oraz osoby wchodzące wyżej z zestawu EXPERT GROWER, mogą zwiększyć swoje plony o 33% w stosunku do plonów do których używało się Expert Level.
 • Pobierz PDF
 • ajzu2016

  ajzu20162016
  Producent:

  Nowy produkt


  341,67 zł (netto)
  369,00 zł (brutto)

  Udostępnij:

  Producent: Advanced Nutrients

   

  Poważni growerzy z dobrymi umiejętnościami, doświadczeniem w zbieraniu plonów, oraz osoby wchodzące wyżej z zestawu EXPERT GROWER, mogą zwiększyć swoje plony o 33% w stosunku do plonów do których używało się Expert Level.
  Specjalna kombinacja bakterii, enzymów, węglowodanów, humianów i witamin, wspomaga wzrost, daje większe plony i zwiększa metabolizm.

  Growerzy osiągną większy system korzenny, gęstsze krzaki. Te rezultaty zawdzięcza się podwyższonemu metabolizmowi, dającego więcej niż normalny program żywieniowy.

  -PIRANHA Kiedy poważni hodowcy dyskutują o tym, co pomaga im odnosić sukcesy w uprawie, zawsze pada wzmianka o Piranii z Advanced Nutrients.
  Zawiera w sobie 24 gatunki pożytecznej grzybni, które wchodzą w symbiozę ze strefą podziemną rośliny. Korzenie to podstawa Twoich roślin, dzięki nim rośliny odżywiają się poprawnie. Teraz możesz zmaksymalizować potencjał i wielkość korzeni, dzięki czemu Twoje rośliny otrzymają optymalne nawożenie i zwiększą kwitnienie. PIRANHA zwiększa absorpcję tlenu, składników pokarmowych i wody. Maksymalizuje rozrost korzeni, dając bardziej obfite plony, pomaga korzeniom przybrać masę.
  To jeden z najbardziej poważanych preparatów i żelazna część zestawu dla ogrodnika. Kochają oni jego działanie. Czas, żebyś i Ty poznał to uczucie, pewność i spokój o uprawę, jaką odczuwają stosujący Piranię. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy.


  -Bud Candy dostarczy Twoim roślinom najważniejszego pierwiastka po makroelementach (N, P, K), magnezu. Jest on potrzebny m.in. ze względu na wiele enzymów biorących udział w procesach wzrostu. Produkt został stworzony do użytku w różnych uprawach, hydroponicznych, torfowych, na włóknie kokosowym i w ziemi. Opracowaliśmy go tak, by pasował do wszelkich systemów hydro i aero, kroplowych, NFT, flood&drain, z ciągłym obiegiem roztworu i innych.

   

  -Czym jest Final Phase? Pomaga on wypłukać minerały zakumulowane w kwiatach i w liściach. W przypadkach, gdy struktura i smak plonów mają znaczenie, Final Phase usuwa chemiczny posmak pozostałości nawozów. Stosowany zgodnie z zaleceniami pozwala ogrodnikowi w większym stopniu kontrolować jakość końcowego wyrobu.


  W skład zestawu wchodzi:

  -FINAL PHASE, 1L

  -BUD CANDY,1L

  -PIRANHA, 1L

   

  System Większych Plonów to gwarancja na wielkie plony przy najwyższej jakości, bez zbędnych komplikacji przy doborze nawozów! Po prostu wybierz poziom, który najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom growerskim, pozostawiając resztę działania dla oryginalnej technologi pH PERFECT, zastosowanej w naszych nawozach.

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii