BLOOM 1-3-4 10L (z formułą pH perfect) Powiększ

Advanced Nutrients BLOOM 1-3-4 10L (z formułą pH perfect)

Opinie
 • Advanced Nutrients™ posiada najbardziej rozwinięty pełny, trzyczęściowy wzór składników odżywczych w pakiecie dostępnym dla hodowców. Połączenie pH Perfect™ Technology zapewnia roślinom nieograniczony dostęp do najwyższej jakości witamin oraz minerałów.
 • Pobierz PDF
 • ajzu2422

  ajzu24222422
  Producent:

  Nowy produkt


  230,56 zł (netto)
  249,00 zł (brutto)

  5-w-1 Grow, Micro i Bloom to składniki odżywcze bazowe dla plantatorów przyzwyczajonych do korzystania z trzyczęściowego schematu odżywiania roślin.

  Advanced Nutrients™ posiada najbardziej rozwinięty pełny, trzyczęściowy wzór składników odżywczych w pakiecie dostępnym dla hodowców.

   Grow, Micro, oraz Bloom jako składniki odżywcze zawierają dodatkowe wartościowe elementy, które zwiększą wydajność każdego typu ogrodu, a zawierają:

   1. F-1 (fulvates)

  2. H-2 (substancje humusowe)

  3. Aminokwasy

  4. Wet Betty (niejonowe środki powierzchniowo czynne)

   Połączenie pH Perfect™ Technology pozwala na prostsze dodawanie roztworu, oraz na utrzymaniu odpowiedniego poziomu chelatacji w zbalansowanym wskaźniku składników odżywczych, zapewniając roślinom nieograniczony dostęp do najwyższej jakości witamin oraz minerałów.

   Hodowcy używając pH Perfect™ Technology nie będą musieli martwić się o pH w roztworze, którego używają jako składnik pokarmowy dla roślin, ponieważ nowa formuła jest w stanie dostosować pH automatycznie do optymalnych wskaźników. Połączenie optymalnego poziomu pH z nowatorskimi procesami chelatacji, prowadzi hodowców w całkiem nowy standard uprawy.

   W rzeczywistości, zastosowanej technologii chelatowania jest tak skuteczne, że substancje odżywcze pozostają dostępne dla roślin w warunkach, które normalnie nie sprzyjają kwitnieniu roślin. Hodowcy nie będą musieli się o to martwić, ponieważ wzory, które utrzymują pH są dostępne w optymalnym zakresie przez cały czas.

   Pełne opakowanie Grow, Micro, oraz Bloom zawiera wszystkie trzy składniki naszego zaawansowanego programu trzech faz żywienia. W połączeniu, Grow, Micro i Bloom tworzą doskonały nawóz hydro, który zapewnia optymalne odżywianie. Jeśli chcesz osiągnąć szybki wzrost, wysokie plony, i niesamowite produkty, wybierz Grow, Micro, oraz Bloom.

   • Zdrowe rośliny i możliwie najszybszy wzrost.

  • Farmaceutyczne prekursory odżywcze.

  • Więcej mikroelementów niż u innych producentów.

  • Wchłanianie składników odżywczych z szerszym spektrum pH.

  • Skoncentrowana, tańszy wzorzec.

  • Łatwy w użyciu.

   Używanie trójfazowego programu odżywiania Grow, Micro, oraz Bloom jest bardzo łatwe. Proponujemy korzystać z mieszania roztworu w stosunku 1:1:1, ale proszę się nie zniechęcać do korzystania z formuły w stosunku 1:2:3 lub 3:2:1, które mogą być odpowiednie dla plantatorów starej szkoły. To jeden z wielu aspektów tego wielkiego systemu składającego się z trzech części - jest on elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Podczas korzystania z Grow, Micro, oraz Bloom, należy dodać do zbiornika po kolei Micro, następnie Grow i na koniec Bloom.

   Z "pH PERFECT" techonology nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o poziom pH w Twoim ogrodzie!

  Dawkowanie: 4ml/L wody stosować od początku przez 7 tygodni

  Inne produkty z tej kategorii