Grow Bloom Micro Powiększ

Advanced Nutrients Zestaw nawozów Grow Bloom Micro pH perfect

Opinie

 Grow Bloom Micro PH PERFECT !!

 • Pobierz PDF
 • ajzu3065

  ajzu30653065
  Producent:

  Nowy produkt


  750,00 zł (netto)
  750,00 zł (brutto)

   
   

  5-w-1 Grow, Micro i Bloom to składniki odżywcze bazowe dla plantatorów przyzwyczajonych do korzystania z trzyczęściowego schematu odżywiania roślin.

  Advanced Nutrients™ posiada najbardziej rozwinięty pełny, trzyczęściowy wzór składników odżywczych w pakiecie dostępnym dla hodowców.

  Grow, Micro, oraz Bloom jako składniki odżywcze zawierają dodatkowe wartościowe elementy, które zwiększą wydajność każdego typu ogrodu, a zawierają:

  1. F-1 (fulvates)
  2. H-2 (substancje humusowe)
  3. Aminokwasy
  4. Wet Betty (niejonowe środki powierzchniowo czynne)

  Połączenie pH Perfect™ Technology pozwala na prostsze dodawanie roztworu, oraz na utrzymaniu odpowiedniego poziomu chelatacji w zbalansowanym wskaźniku składników odżywczych, zapewniając roślinom nieograniczony dostęp do najwyższej jakości witamin oraz minerałów.

  Hodowcy używając pH Perfect™ Technology nie będą musieli martwić się o pH w roztworze, którego używają jako składnik pokarmowy dla roślin, ponieważ nowa formuła jest w stanie dostosować pH automatycznie do optymalnych wskaźników. Połączenie optymalnego poziomu pH z nowatorskimi procesami chelatacji, prowadzi hodowców w całkiem nowy standard uprawy.

  W rzeczywistości, zastosowanej technologii chelatowania jest tak skuteczne, że substancje odżywcze pozostają dostępne dla roślin w warunkach, które normalnie nie sprzyjają kwitnieniu roślin. Hodowcy nie będą musieli się o to martwić, ponieważ wzory, które utrzymują pH są dostępne w optymalnym zakresie przez cały czas.

  Pełne opakowanie Grow, Micro, oraz Bloom zawiera wszystkie trzy składniki naszego zaawansowanego programu trzech faz żywienia. W połączeniu, Grow, Micro i Bloom tworzą doskonały nawóz hydro, który zapewnia optymalne odżywianie. Jeśli chcesz osiągnąć szybki wzrost, wysokie plony, i niesamowite produkty, wybierz Grow, Micro, oraz Bloom.

  - Zdrowe rośliny i możliwie najszybszy wzrost.
  - Farmaceutyczne prekursory odżywcze.
  - Więcej mikroelementów niż u innych producentów.
  - Wchłanianie składników odżywczych z szerszym spektrum pH.
  - Skoncentrowana, tańszy wzorzec.
  - Łatwy w użyciu.

  Używanie trójfazowego programu odżywiania Grow, Micro, oraz Bloom jest bardzo łatwe. Proponujemy korzystać z mieszania roztworu w stosunku 1:1:1, ale proszę się nie zniechęcać do korzystania z formuły w stosunku 1:2:3 lub 3:2:1, które mogą być odpowiednie dla plantatorów starej szkoły. To jeden z wielu aspektów tego wielkiego systemu składającego się z trzech części - jest on elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Podczas korzystania z Grow, Micro, oraz Bloom, należy dodać do zbiornika po kolei Micro, następnie Grow i na koniec Bloom.

  Z "pH PERFEKT" technology nigdy więcej nie bedziesz

  musiał martwić się o poziom pH w Twoim ogrodzie!

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii