Promocja!
Canna Cure Spray 750ml Powiększ

Canna Cure Spray 750ml

Opinie

Preparat ochronny Canna Cure 750 Spray gotowy do użycia

1417
Producent:

Nowy produkt

42,00 zł


37,80 zł (netto)
37,80 zł (brutto)

-10%

Udostępnij:

CANNA CURE

CURE CANNA CANNA jest pierwszym produktem, który chroni Wasze rośliny przed szkodnikami i pleśnią, stymulując rozwój całej rośliny. CANNA CURE zaprezentowano podczas targów Spannabis w lutym 2011 roku i od tego czasu jest chwalony przez wielu użytkowników.Skuteczne przed szkodnikami

CANNA CURE jest motorem wzrostu i ochrony w specjalny sposób, będąc przyjazny dla środowiska jest również skuteczny przeciwko szkodnikom na roślinach. Za pomocą CANNA CURE pozwala roślin skoncentrować się na produkcji większych kwiatów i większej wydajności przejmując nadzór na walce ze szkodnikami i pleśnią
Laboratorium Badawcze CANNA Utworzyło w ten sposób unikalny produkt z wieloma funkcjami:

jest skuteczny przeciw szkodnikom ze środowiska naturalnego
pozwala na utrzymanie składników odżywczych przez liście i utrzymuje roślin w dobrym stanie,

Funkcjonowanie fizyczne

Poprzez wstrzyknięcie CANNA CURE preparat ten tworzy pół naturalną warstwę na rośliny, Która zapewnia, że substancje odżywcze roślin, są przez nie wykorzystane w pełni . Ponadto przyczepność warstwy Canna Cure zapewnia, że szkodniki zewnętrzne (przędziorki, mszyce) nie dostaną się do zewnętrznych warstw liścia.
Tygodniowy profilaktyczny oprysk z użyciem Canna CURE sprawia, że szkodniki jak przędziorki, mszyce, mealybugs lub mączliki nie mogą wpływać na rośliny. Jeśli roślina jest już osłabiona, użyj CURE Canna Wielokrotnie poprzez wstrzyknięcie raz na 3 dni jest wystarczający do walki z plagą i zapewnia, że znika. Grzyb pleśni w ten sposób nie dostanie więcej szans na atakowanie Twoich roślin.

CANNA CURE może być używany od początku wzrostu do zbiorów i jest idealny zarówno dla roślin jadalnych i ozdobnych. CANNA przez CURE przez coraz szersze wykorzystanie może zapobiec szkodnikom tuż przed zbiorami jest jeszcze szansa na uratowanie zaatakowanej mocno rośliny.
Dostępność składników pokarmowych

CANNA CURE utrzymuje rośliny zdrowe, czyste i błyszczące. Zapewnia to optymalną fotosyntezę. W ten sposób roślina może skupić się na produkcji najlepszych jakościowo owoców i kwiatów. W połączeniu z aktywnym CANNABOOST szybsza i lepsza jakościowo produkcja owoców i kwiatów. Dostępność składników pokarmowych dla roślin jest bardzo ważna dla dobrych wyników. CANNA zapewnia dostępność tych składników w połączeniu z CURE CANNA, Canna boost Accelerator Canna CANNA PK 13/14 i Cannazyme.Zapewnia optymalną odporność

Wraz z innymi składnikami odżywczymi CANNA i dodatkami, Canna CURE daje pewność, że roślina ma wystarczającą ilość energii dostępnej na odparcie szkodników.
CANNA CURE to NIE pestycydy, ale biologiczny produkt. Produkt ulega biodegradacji i może być podawany bez odzieży ochronnej. Za pomocą CANNA CURE jesteś pewny, że Twoja roślina zawsze wygra walkę ze szkodnikami.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię
Canna Cure Spray 750ml

Canna Cure Spray 750ml

Preparat ochronny Canna Cure 750 Spray gotowy do użycia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii