9,5L Powiększ

Hercules Super Roots 9,5L

Opinie

9,5L

1596

Nowy produkt


12,90 zł (netto)
12,90 zł (brutto)

Udostępnij:

Wyjątkowy produkt pozwalający zwiększać masę korzeniową o kilka tysięcy procent. Uprawiając swoje rośliny w naszych doniczkach możesz spodziewać się rezultatów takich jak w hydroponice i aeroponiceDoniaczka 9,5L


Hercules Super-Roots posiadają niezwykłe, profilowane ściany, rodzaj konfiguracji wytłaczanki do jajek , składa się z zamkniętych wewnątrz stożków i stożków otwartych na zewnątrz . W tradycyjnych doniczkach płaskie ściany wewnątrz pojemnika odpierają korzenie i uruchamiają spiralę procesu, w której to korzenie wydłużają się nie zwiększając masy korzeniowej.

Wewnętrzne stożki kierują bezpośrednio korzenie na zewnątrz, do otwartych stożków, gdzie, ponieważ gęstość powietrza w glebie jest zbyt duża, korzenie odwadniają się i przestają się wydłużać.

W odpowiedzi na to roślina wysyła informację wywołującą rozrost korzeni na boki, aby zrekompensować straty, co prowadzi do zagęszczenia systemu korzeniowego skutkiem potęgowego zwiększania masy korzeniowej.

Porowatości Air-Pot również stwarza lepsze warunki dla aktywności bakterii, a tym samym zwiększa ilość składników odżywczych dla roślin. , system korzeniowy jest bardzo skuteczny również w pobieraniu wszystkich dostępnych składników odżywczych i wody.wymiary:
śr. 280mm wys. 240mm


Wigor roślin i zdrowia, jest zatem gwarantowany.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię
Hercules Super Roots 9,5L

Hercules Super Roots 9,5L

9,5L

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii