9,5L Powiększ

Hercules Super Roots 9,5L

Opinie

9,5L

 • Pobierz PDF
 • ajzu1596

  ajzu15961596

  Nowy produkt


  12,90 zł (netto)
  12,90 zł (brutto)

  Udostępnij:

  Wyjątkowy produkt pozwalający zwiększać masę korzeniową o kilka tysięcy procent. Uprawiając swoje rośliny w naszych doniczkach możesz spodziewać się rezultatów takich jak w hydroponice i aeroponice  Doniaczka 9,5L


  Hercules Super-Roots posiadają niezwykłe, profilowane ściany, rodzaj konfiguracji wytłaczanki do jajek , składa się z zamkniętych wewnątrz stożków i stożków otwartych na zewnątrz . W tradycyjnych doniczkach płaskie ściany wewnątrz pojemnika odpierają korzenie i uruchamiają spiralę procesu, w której to korzenie wydłużają się nie zwiększając masy korzeniowej.

  Wewnętrzne stożki kierują bezpośrednio korzenie na zewnątrz, do otwartych stożków, gdzie, ponieważ gęstość powietrza w glebie jest zbyt duża, korzenie odwadniają się i przestają się wydłużać.

  W odpowiedzi na to roślina wysyła informację wywołującą rozrost korzeni na boki, aby zrekompensować straty, co prowadzi do zagęszczenia systemu korzeniowego skutkiem potęgowego zwiększania masy korzeniowej.

  Porowatości Air-Pot również stwarza lepsze warunki dla aktywności bakterii, a tym samym zwiększa ilość składników odżywczych dla roślin. , system korzeniowy jest bardzo skuteczny również w pobieraniu wszystkich dostępnych składników odżywczych i wody.  wymiary:
  śr. 280mm wys. 240mm


  Wigor roślin i zdrowia, jest zatem gwarantowany.

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię
  Hercules Super Roots 9,5L

  Hercules Super Roots 9,5L

  9,5L

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii