Promocja!
DONICZKA AIR POT 12L oddychająca Powiększ

DONICZKA AIR 15L oddychająca

Opinie

doniczka air 15L posiadają niezwykłe, profilowane ściany, rodzaj konfiguracji wytłaczanki do jajek , składa się z zamkniętych wewnątrz stożków i stożków otwartych na zewnątrz

 • Pobierz PDF
 • ajzu2988

  ajzu29882988
  Producent:

  Nowy produkt


  39,84 zł (netto)
  49,00 zł (brutto)

  Air 15L posiadają niezwykłe, profilowane ściany, rodzaj konfiguracji wytłaczanki do jajek , składa się z zamkniętych wewnątrz stożków i stożków otwartych na zewnątrz . W tradycyjnych doniczkach płaskie ściany wewnątrz pojemnika odpierają korzenie i uruchamiają spiralę procesu, w której to korzenie wydłużają się nie zwiększając masy korzeniowej.

  Wewnętrzne stożki kierują bezpośrednio korzenie na zewnątrz, do otwartych stożków, gdzie, ponieważ gęstość powietrza w glebie jest zbyt duża, korzenie odwadniają się i przestają się wydłużać.

  W odpowiedzi na to roślina wysyła informację wywołującą rozrost korzeni na boki, aby zrekompensować straty, co prowadzi do zagęszczenia systemu korzeniowego skutkiem potęgowego zwiększania masy korzeniowej.

  Porowatości Air-Pot również stwarza lepsze warunki dla aktywności bakterii, a tym samym zwiększa ilość składników odżywczych dla roślin. , system korzeniowy jest bardzo skuteczny również w pobieraniu wszystkich dostępnych składników odżywczych i wody.

  Zalety produktu:

  • Przyśpieszają rozbudowę bryły korzeniowej
  • Zwiększa masę bryły korzeniowej.
  • Dzięki trwałym materiałom doniczki mogą być używane i składane wielokrotnie
  • Według testów producenta wydajność wzrasta o 15%

  Sposób użycia:

  W skład zestawu wchodzi płat który stanie się ścianą doniczki, dno, oraz odpowiednia liczba opasek do usztywnienia donicy.
                          

  30x30cm

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii