Promocja!
Liquid Oxygen : Ciekły tlen 1L Powiększ

Liquid Oxygen : Ciekły tlen 1L

Opinie

Liquid Oxygen : Ciekły tlen

 • Pobierz PDF
 • ajzu1498

  ajzu14981498
  Producent:

  Nowy produkt

  49,50 zł


  39,50 zł (netto)
  39,50 zł (brutto)

  -10,00 zł

  Użycie ciekłego tlenu powoduje znaczny wzrost plonu.
  Ciekły tlen zwiększa ilość dostępnego tlenu w strefie korzeniowej prowadzi do zwiększonego wchłaniania składników pokarmowych powodując bardziej energicznym grubszych łodygi, wiecej liści.
  Ciekły tlen można stosować w uprawach glebowych, kokosowych, hydro, aeroponicznych.
  Pojemność 250ml
  Producent Grow Technology


  Ciekły tlen zawiera nadtlenek wodoru (H2O2) Uwalnia wolny atom tlenu Ciekły tlen może wyeliminować istniejące choroby i zapobiec powodowaniu ich w przyszłości.

  Ciekły tlen - doskonałe zastosowanie jako środek oczyszczający i dotleniający dla systemów hydroponicznych.

  Codziennie dodanie ciekłego tlenu do składników odżywczych zbiornika będzie ożywia wchłanianie składników odżywczych, co prowadzi do szybszego wzrostu. Tlenu będzie masowo stymulować produkcję białek na poziomie komórkowym. To znacznie poprawi procesie fotosyntezy, co prowadzi do rozkrzaczenia roślin, grubszych łodygach i Rośliny będą silniejsze, zbieranie światła o większej wydajności.
  Ciekły tlen pomaga zwalczania chorób korzeniowych i patogeny w samym zbiorniku - nieprzerwany wzrost oznacza zdrowsze rośliny.
  Ciekły tlen może być używany, na wyższym stężeniu, do czyszczenia i sterylizacji systemach hydroponicznych między uprawami, jak również garnki i ławkami w szklarni lub w innym miejscu.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii