Hesi TNT Complex 10L Powiększ

Hesi TNT Complex 10L

Opinie

-Kompletna pożywka: WZROST - GLEBA/KOKOS
-Hesi TNT-Complex jest wzbogacony o składniki witalne, które dają roślinie więcej energii i pozwalają utrzymać zdrową glebę.
-Zawiera w 100% organiczny azot dający świetne efekty przy minimalnej zawartości soli – idealny dla młodych roślin i roślin matecznych
-Dawkowanie: 25 do 50 ml/10 l wody.
-Do roślin matecznych : 25 ml/10 l.
-NPK 6+2+4

 • Pobierz PDF
 • ajzu1184

  ajzu11841184
  Producent:

  Nowy produkt


  200,65 zł (netto)
  216,70 zł (brutto)

  Hesi TNT Complex to bardzo mocny, a jednocześnie delikatny nawóz dla roślin. Azot wykorzystany w Hesi TNT jest w 100 % pochodzenia organicznego. Składniki azotu organicznego nie mają wartości EC, ponieważ nie są solami, ale mają wysoką zawartość azotu. W rezultacie młode rośliny są obciążone minimalną ilością soli, co stwarza idealne warunki wzrostu. Dlatego Hesi TNT ma niską wartość EC, ale bardzo wysoki stopień efektywności. Kompleks Hesi TNT zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze i został wzbogacony o wiele ważnych składników (witaminy, aminokwasy, aktywne cukry roślinne), które gwarantują udany wzrost. Rośliny u których stosuje się TNT Complex, rozwijają dużą ilość pąków, stają się mocniejsze oraz mają intensywny, zdrowy, zielony kolor. Nie wolno przedawkować TNT Complex, gdyż może to spowodować zbyt duże zużycie energii na transport substancji z korzeni do czubka rośliny na końcu cyklu.

  Skład:

  NPK 3 + 2 + 3

  Azot 2,8% N-mocznik, Fosfor 2,2% P2O5, Potas 3,1% K2O

  Inne: magnez, wapń,siarka, kompleks mikroelementów: żelazo, mangan, cynk i miedź,
  oraz bor, molibden i witaminy B1,
  B2, B3, cukry roślinne i aminokwasy

  Dawkowanie: 50 ml / 10 Litr wody.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii