Nawóz do gleby Hesi Bloom Complex 1L Powiększ

Hesi Bloom Complex 1L

Opinie

-Kompletna pożywka: KWITNIENIE - GLEBA
-Hesi BLOOM-Complex jest wzbogacony o składniki witalne, które dają roślinie więcej energii i pozwalają utrzymać zdrową glebę.
-Dawkowanie: 50 ml/10 l wody.

 • Pobierz PDF
 • ajzu443

  ajzu443443
  Producent:

  Nowy produkt


  43,98 zł (netto)
  47,50 zł (brutto)

  HESI Bloom Complex dostarcza roślinom wszelkie niezbędne składniki odżywcze podczas fazy kwitnienia. Poza składnikami (azot, fosfor, potas, magnez, wapń, pierwiastki śladowe itp.), HESI Bloom Complex został wzbogacony o niezbędne aminokwasy i witaminy, które pobudzają wzrost rośliny w optymalny sposób. Skutkuje to bujnym rozkwitem rośliny! Na dodatek HESI Bloom Complex zawiera korektor pH.

  Wartość pH wody nawadniającej zostaje zmieniony na lekko kwaśny. Roślina może optymalnie wchłaniać wszystkie podawane składniki odżywcze przy lekko kwaśnych wartościach. Bloom Complex nie zawiera zbędnych substancji i dlatego jest całkowicie wchłaniany przez roślinę. Mikroskładniki zostały utrwalone w związkach organicznych. Są one dostępne i stabilne na wszystkich poziomach pH, aż do momentu wchłonięcia przez korzenie.

  Na dodatek nawóz Bloom Complex zawiera dwa rodzaje azotu: mineralny i organiczny. Wszystko to sprawia, że wartość EC utrzymywana jest na niskim poziomie z wysoką efektywnością i aktywnością składników odżywczych. Z tego powodu nie należy bazować miarkowania Hesi Bloom Complex na pomiarach EC. Należy uważać by nie przedawkować!

  Skład:

  NPK 3+3+4
  Azot N 3,0%, Fosfor 2,6% P2O5,
  Potas 3,6% K2O. Inne: magnez, wapń,
  siarka i mikroskładniki: żelazo, mangan, cynk,
  miedź, bor, molibden i witaminy
  B1, B2, B6, cukry roślinne i aminokwasy.

  Dawkowanie: rośliny kwitnące: 50 ml / 10 Litrów (+ 25ml Fosfor Plus / 10 Litrów )

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii