H&G 1 Component Soil 1L do gleby Powiększ

H&G 1 Component Soil 1L do gleby

Opinie

Nawóz 1 Component Soil firmy House & Garden jest to jednoskładniowy nawóz do gleby, która zawiera wapno. Znany ze swojej prostocie użycia, preparat ten szybko staje się uznanym liderem na rynku. 1 Component Soil zawiera niezbędne minerały i składniki odżywcze potrzebne do pożądanych rezultatów w obu etapach wegetacji i kwitnienia.

 • Pobierz PDF
 • ajzu1940

  ajzu19401940
  Producent:

  Nowy produkt


  67,50 zł (netto)
  72,90 zł (brutto)

   Component Soil

  Nawóz 1 Component Soil firmy House & Garden jest to jednoskładniowy nawóz do gleby, która zawiera wapno. Znany ze swojej prostocie użycia, preparat ten szybko staje się uznanym liderem na rynku. 1 Component Soil zawiera niezbędne minerały i składniki odżywcze potrzebne do pożądanych rezultatów w obu etapach wegetacji i kwitnienia. Stworzony specjalnie do gleby zawierającej wapno, 1 Component Soil nie zawiera wapnia które musi być dodane później w okresie kwitnienia. 1 Component Soil jest to ciekły preparat w 100% rozpuszczalny w wodzie, a jego wyjątkowy skład pomaga w przekazaniu składników odżywczych ze strefy korzeni do liści. Dawkowanie nawozu może być dostosowane do atutów zarówno zwykłych jak i agresywnych.

  Zawiera: Siarczan azotan amonu, azotan magnezu, kwas fosforowy, kwas azotowy, tlenek potasu i magnezu

  Objaśnienie składników: Nawóz 1 Component Soil to kompozycja składników odżywczych gleby, zapewnia roślinom składniki odżywcze przez okres wegetacji i kwitnienia. 1 Component Soil składa się z płynnych elementów głównych i nie zawiera substancji wypełniających takich jak nawozy stałe. House & Garden prowadzi własny zakład produkcyjny składników odżywczych, jak również własne laboratoria, w którym stale badają każdą partię nawozu, które produkują. Gwarantuje to, że ogrodnicy używający House & Garden otrzymują wysokiej jakości i zgodne produkty.

  Dozowanie: Jeden nawóz do łatwiejszego stosowania. Trzeba dodać wapno przy fazie kwitnienia.

  Wydajność: 50ml : 10L wody (1L = 200L)

  Przydatność 3 lata – produkt nieotwierany, 1 rok – produkt po otwarciu

  Dostępne rozmiary: 1L, 5L, 10L