H&G Amino Treatment 100ml Powiększ

H&G Amino Treatment 100ml

Opinie
 • Po wielu latach badań z Amino Treatment House & Gardem spowodowało sensację na cały świat. Amino Treatment jest to nowy rewolucyjny produkt, który przynosi zauważalnie wyższą wydajność owoców w odniesieniu do jakości jak i ilość.
 • Pobierz PDF
 • ajzu2584

  ajzu25842584
  Producent:

  Nowy produkt


  55,46 zł (netto)
  59,90 zł (brutto)

  Po wielu latach badań z Amino Treatment House & Gardem spowodowało sensację na cały świat. Amino Treatment jest to nowy rewolucyjny produkt, który przynosi zauważalnie wyższą wydajność owoców w odniesieniu do jakości jak i ilość.
  Amino Treatment zawiera również unikalny naturalny stymulator wzrostu i kwitnienia z ekstraktu pobranego z nasion roślin.
  Rośliny zawsze dodają bufor do swoich nasion jest to rodzaju bazy roślin z jakości enzymów i aminokwasów, które stymulują rozwój korzeni, wzrostu i tworzenia owoców w potężny sposób.
  Tak więc stosowanie Amino Treatment powoduje lepszy rozkład składników pokarmowych w liściach, przy wyższym stosunku fotosyntezy tworzy silniejsze łodygi, korzenie, zwiększa aktywność, lepszą i wyższą produkcją owoców, podnosi zawartość cukru w owocach . Zobaczy i uwierz! Amino Treatment, dla obfitego wzrostu i kwitnienia .House & Garden prowadzi własny zakład produkcyjny składników odżywczych, jak również własne laboratoria, w którym stale badają każdą partię nawozu, które produkują. Gwarantuje to, że ogrodnicy używający House & Garden otrzymują wysokiej jakości i zgodne produkty.

  Zastosowanie w : GLEBA / HYDRO / COCO / AQUA /

  Przydatność
  3 lata – produkt nieotwierany, 1 rok – produkt po otwarciu

  Wydajność:
  20 - 100ml:100L wody (1L=1000L)

  Dozowanie:
  Do każdego rodzaju podłoża. Dla optymalnego rozwoju korzenia, wzrost i kwitnienie. Stosuj Amino Treatment z każdym podlewaniem, aż do 3 tygodni przed zbiorami. Najpierw dodaj podstawowe nawozy. Dodaj Amino Treatment i jakikolwiek ze stymulatorów takich jak Roots Excelurator.

  Dostępne rozmiary:100ml, 250ml i 1L

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: