Zestaw oświetleniowy HPS LUMII COMPACTA 600W, ODBŁYŚNIK MAXII Powiększ

Zestaw oświetleniowy HPS LUMII COMPACTA 600W, ODBŁYŚNIK MAXII

Opinie

Zestaw oświetleniowy HPS LUMII COMPACTA 600W, ODBŁYŚNIK MAXII,

 • Pobierz PDF
 • ajzu2989

  ajzu29892989
  Producent:

  Nowy produkt


  380,49 zł (netto)
  468,00 zł (brutto)

  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

   

   

  1. układ zasilający lumii Compacta

  2. żarówka Sunblaster 600w

   

  Lampa LUMii SunBlaster j600W.lampa 600W daje moc 155 lumenów na wat (93000 lumenów). Wykorzystane szkło kryształowe daje grubość, która umożliwia bardziej równomierne rozprowadzanie światła. Konstrukcja lampy unika użycia folii baru, co oznacza brak czarnego zabarwienia szkła oraz mniej gazowych zanieczyszczeń w lampie. Pozwala również na czystsze przesyłanie bardziej stabilnego strumienia świetlnego.

  3. Odbyśnik Lumii Maxi

   Nowy odbłyśnik firmy LUMII to bardzo wydajny reflektor zapewniający doskonałe rezultaty. Świetny stosunek ceny do jakości. Odbłyśnik jest prosty w użyciu. Jest polerowany z lekkimi wgłębieniami dający skuteczne i równomierne rozprowadzanie światła. Odbłyśnik LUMII MAXII jest kompatybilny z lampami CFL i HPS można użyć go np. z lampą CFL na fazę wzrostu, a następnie w łatwy sposób przełączyć na lampę HPS do fazy kwitnienia za pomocą prostej zmiany wtyczki  sieciowej 230V na zasilacz do lamp HPS. Zawiera regulowany uchwyt lampy co daje łatwą regulację odległości lampy do odbłyśnika (pozwala to na stosowanie lamp CFL o dużej średnicy).

  Rewolucyjnym rozwiązaniem jest specjalny wieszak (znajduje się w komplecie z wtyczką do prądu, który należy dokupić), który utrzymuje lampę CFL zawsze w jednej pozycji. Żadne inne reflektory tego nie mają !

  Wymiary: Wysokość 19cm, Szerokość 43cm, Długość 47cm .

  Odbłysńik zawiera:

  -gniazdo ceramiczne E40 

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii