Bionova P20 250ml płynny nawóz fosforowy Bio Nova

Opinie

Bionova P 20 odgrywa ważną rolę w tworzeniu nośników energii i DNA. jest niezbędny do metabolizmu cukrów i tworzenia błon komórkowych. Rośliny bezpośrednio wchłaniają wszystkie minerały spożywcze, co zapewnia optymalną kontrolę nad roślinami. 

 • Pobierz PDF
 • ajzu1665

  ajzu16651665
  Producent:


  23,15 zł (netto)
  25,00 zł (brutto)

  Bionova P 20 odgrywa ważną rolę w tworzeniu nośników energii i DNA. jest niezbędny do metabolizmu cukrów i tworzenia błon komórkowych. Rośliny bezpośrednio wchłaniają wszystkie minerały spożywcze, co zapewnia optymalną kontrolę nad roślinami. Bionova P 20 może być również stosowana w przypadku niedoboru fosforu. Niedobór fosforu objawia się powolnym wzrostem i fioletowym odbarwieniem nerwów na dolnej powierzchni liścia i fioletowymi łodygami spowodowanym nagromadzeniem antocyjanów. Nadmiar fosforu powoduje źle rosnącą roślinę z indukowanym niedoborem cynku. Przed P 20. problemem było dodanie do upraw jakiejkolwiek formy luminoforu, która byłaby całkowicie i bardzo szybko wchłaniana bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych. Bionova P 20 szybko się wchłania. i nie ma żadnych skutków ubocznych. Bionova P 20 nie zawiera chlorków ani innych nadmiarowych składników.

  Jak używać P20? Bionova P 20 powinna być stosowana w przypadku wystąpienia niedoborów lub w celu przyspieszenia rozpoczęcia kwitnienia Bionova P 20 można mieszać ze wszystkimi nawozami Bionova. stymulatory. minerały. uniwersalia i podłoża. Bionova P 20 może być stosowana jako nawadnianie oraz jako oprysk dolistny.

  Wskazówki od hodowców Bionova

  ✔ Jeśli rośliny wykazują objawy niedoboru fosforu (P), takie jak: krótkie i fioletowo-czerwone ogonki liściowe, krótki system korzeniowy bez włośnika, ciemnobrązowe plamy na liściach i spowolniony wzrost/kwitnienie. Zastosuj Bionova P20 do uprawy, aby odzyskać rośliny z tego niedoboru składników odżywczych.

  ✔ Fosfor jest ważny, aby zapewnić niezbędną energię wykorzystywaną przez metabolizm rośliny do wchłaniania i syntezy ważnych cząsteczek. Każda reakcja w komórce roślinnej zależy od wykorzystania fosforu jako źródła energii w postaci ATP (adenozynotrójfosforanu).

  ✔ Aby przygotować spersonalizowany harmonogram żywienia: stosując monoskładnik odżywczy Bionova P20 możesz dokładnie określić ilość fosforu, jaką podajesz swojej uprawie.

  ✔ Zwiększ dawkę P20 na tydzień przed fazą kwitnienia, aby stymulować szybką indukcję kwitnienia.

  ✔ Odżywki mono mogą być używane do uprawy na zewnątrz. Po sprawdzeniu gleby i (nawadniania) wody, Bionova mono odżywki dostosowuje składniki odżywcze, aby zapewnić wystarczającą ilość dostępnych składników odżywczych.

  Na razie nie dodano żadnej opinii.

  Napisz opinię

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii