Terpinator Rhizoflora 1L Powiększ

Terpinator Rhizoflora 1L

Opinie

Terpinator Rhizoflora 1L zwiększenia stężenia terpenów i aromatycznych olejów roślinnych. Terpinator powstał w wyniku wieloletnich badań nad naturalnie występującymi związkami roślinnymi, które są bioosmotycznymi wzmacniaczami. Dzięki temu opatentowanemu procesowi 

 • Pobierz PDF
 • ajzu400

  ajzu400400
  Producent:

  Nowy produkt


  95,00 zł (netto)
  95,00 zł (brutto)

  Twoje rośliny będą wykorzystywać te związki do zwiększania produkcji terpenoidów i gruczołów wytwarzających olej roślinny. Te gruczoły są doprowadzane do maksymalnego potencjału i wielkości przy użyciu Terpinatora wraz z dowolnym programem odżywczym.

  Jak to działa?
  Bloki budulcowe, z których składa się Terpinator, działają jako prekursory do produkcji oleju roślinnego. Dzięki wykorzystaniu naturalnie występujących związków roślinnych i biologicznych, Terpinator wykorzystuje unikalne szlaki enzymatyczne w organizmie rośliny w celu zwiększenia produkcji terpenoidów i olejów roślinnych. Niektóre rodzaje olejków roślinnych zawierają terpenoidy, czyli związki zawierające bardzo ciekawe cząsteczki zapachowe. Terpenoidy to związki molekularne, które składają się z powtarzających się jednostek o strukturze 5-węglowej zwanej izoprenem. Wiele roślin zawiera związki aromatyczne, które wytwarzają mnóstwo zapachów, o których od dawna uważano, że wpływają na naszą fizjologię poprzez aktywację zapachów (aromaterapia).

  Dwie z tych cząsteczek zapachowych to limonen i mycren. Występują one w wielu różnych roślinach produkujących olej i można je opisać jako pachnące odpowiednio cytryną i grejpfrutem. Wielu badaczy zdawało sobie sprawę z tego, że chemia zapachów wpływa na nasze nastroje, na przykład wiele osób opisuje uczucie słonecznego szczęścia po zapachu limonenu. Tego typu związki trafiają do gruczołów, które hamują skórę roślin i po spożyciu mogą wywoływać skutki biologiczne w naszym ciele. Na przykład olejki roślinne z mięty mogą wywoływać uczucie odprężenia, gdy są przyjmowane jako filiżanka herbaty. Terpenoidy mają również długą historię działania przeciwbakteryjnego, zdolnego do niszczenia lub hamowania wzrostu drobnoustrojów chorobotwórczych i zapobiegania infekcjom. Terpinator katalizuje również etapy normalnego metabolizmu roślin, które chronią i przedłużają zapach suszonych owoców i kwiatów Twoich roślin.

  Terpinator to oryginalny dodatek nawozowy wzmacniający terpeny, zaprojektowany w celu poprawy stężenia terpenów w Twoich roślinach. Terpinator jest wynikiem wieloletnich prób oddanego zespołu profesjonalnych hodowców, którzy chcieli trochę więcej od swoich zbiorów. Więcej smaku, więcej aromatu i większą moc - bez względu na roślinę. Wiedzieli, że kluczem do uzyskania oczekiwanych wyników były terpeny - budulec olejków eterycznych występujących w większości roślin i kwiatów. Testowany na farmach w hrabstwach Sonoma i Mendocino w warunkach wewnętrznych, zewnętrznych i hydroponicznych. Zespół testowy nie był usatysfakcjonowany, dopóki nie poczuł, że ich rośliny zaczęły zwiększać profil terpenów specyficznych dla danych odmiany tak bardzo jak to możliwe. Pierwsza udana partia Terpinatora została wprowadzona na rynek w 2014 roku i od tego czasu jest używana przez poważnych hodowców.

  Terpinator jest produkowany w hrabstwie Sonoma w Kalifornii zawsze z takim samym poziomem staranności i precyzji. Zachęcamy wszystkich hodowców, zarówno początkujących, jak i doświadczonych, do wypróbowania Terpinatora, aby poczuć zapach, smak i poczuć rezultaty z pierwszej ręki - będziesz zadowolony, że to zrobiłeś!


  Możesz używać Terpinatora przez cały cykl życia rośliny. Kompatybilny z każdą marką nawozów. Wskaźniki stosowania różnią się w zależności od fazy wegetacji, reprodukcji i końcowego zbioru owoców.

      
  Wegetatywne fazy wzrostu: Dodaj 5-10 ml na galon wody (4l)
      Rozmnażanie i zawiązywanie owoców: Dodaj 10-30 ml na galon wody (4l)

  Do zastosowań glebowych / bezglebowych i hydroponicznych.

      Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu
      Uwaga: używaj tylko zgodnie z zaleceniami
      Nie przyjmować wewnętrznie
      Trzymać poza zasięgiem dzieci

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Inne produkty z tej kategorii